Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni?

Figyelt kérdés
Tavaly október óta találkozgatok valakivel, akivel csak alkalmi kapcsolatunk van. Ő is és én is így álltunk az elejétől kezdve hozzá. Hatalmas a vonzalom és a vágy egymás iránt az első perctől fogva ezért nem tudom mit érzek, teljesen összezavarodtam. A legutóbbi találkozásunk teljesen más volt, mint a többi. Az apró gesztusai megváltoztak, úgy éreztem sokkal több érzelmet fektetett ebbe, mint eddig. Együtt töltöttük az egész éjszakát, végig összebújva aludtunk, sokszor puszilgatott és szex közben is másabb volt, fogta a kezem és homlok puszit is adott amit eddig még nem. Már jó ideje érzem, hogy többet gondolok rá, mint kéne viszont visszatart a tény, hogy még egy év se telt el neki a szakítás óta és múltkor írt neki az exe ami miatt teljesen kivolt, mert csúnyán beszélt vele. Jobb lenne, ha hagynám és nem találkoznék vele többet? Félek, ha többször élek meg vele ilyen napokat teljesen beleszeretek. Ti akik ilyen helyzetben voltatok mit csináltatok? Volt akibe beleszeretett a másik fél?

ápr. 2. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb esetben szexkapcsolatból nem lesz több. De vess fel neki esetleg szexen kívül is más programot. Ha nyitott rá, talán van esély többre. Ha nem, akkor a te szempontodból jobb ha elengeded.
ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt a helyzet csak nálunk már másfél éve tart, azthittem bátortalan ezért rakerdeztem, aztmondta nem szerelmes belém csak jó velem meg igényli a szeretetet torodest. Úgyhogy nem minden esetben törvényszerű.
ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát, a megváltozott jelekből akár még érezhet is valamit. Vesd fel neki, kérdezd meg, el tudna-e képzelni mélyebb kapcsolatot. Ha hebeg vagy hátrál, akkor felejtsd el, mert csak szenvedni fogsz.
ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy nem érez irántad semmi romantikusat. Az exét siratja valahol mélyen legbelül. Maximum jólesik neki eljátszani a saját maga érdekében, hogy mással aka veled perpillanat lehet kárpótolni magát. Jó érzés a gyengédség, te csak amolyan pótlék vagy. Ha az exe visszafogadná valószínű, hogy sietne hozzá. Nincs rajta túl. Úgyhogy vagy elfogadod, hogy búfelejtő vagy, vagy inkább befejezed a szexelgetést vele.
ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az exemmel így indult. 2 évig voltunk szeretők, én gyorsan beleszerettem, ő csak 2 év után. Végül 5 évig voltunk együtt. Ő külföldre ment dolgozni, én nem tudtam követni.

N

ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!