Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kezdek beleszeretni a barátom barátjába, valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a barátommal, voltak kisebb gondok ahogy mindenkinél, de a kapcsolatom teljesen jól működik, és nem is éreztem, hogy bármi hiányozna. Viszont a pasim egyik legjobb barátja sokat van velünk, sokszor megyünk együtt társaságban ide-oda, és szépen lassan megismertem. Beszélgettünk sokszor és azt hittem csak szimpatikus, és talán ennyiben is maradt volna a dolog, ha rajta nem veszek észre dolgokat. Például gyakran néz engem mosolyogva és olyan szemekkel, hogy a barátom sem néz rám úgy. Aztán persze ha ránézek én is elkapja a tekintetét és zavarba jön. Figyelmes velem, érdeklődik, sok-sok helyzetből adódó pici dolog,nehéz elmagyarázni, egyszerűen érzem, hogy valami van. Ezek miatt már ott tartott a dolog, hogy észrevettem magamon, hogy nagyon örülök ha megtudom hogy együtt megyünk valahova és ez ijesztő nekem. Most pedig már sokat gondolok rá, és fogalmam sincs mit csináljak a helyzettel, mert úgy tűnik a barátom ebből semmi nem vett észre, és nem akarom elveszíteni, sőt már borzalmasan érzem magam egyáltalán a gondolattól is hogy beleszeretek a barátjába. Mit tehetnék, hogy ez ne történjen meg?

2019. febr. 2. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg egy ici picit kihűlt a kapcsolatod a barátoddal és a haverjától megkapod azt a figyelmet amit gondolom a barátodtól is megkaptál eleinte. Ez az a kezdetleges tűz ami lángba hozza az embert, de idővel elmúlik.

Ha tényleg a párod az igazi és nem akarod őt elvesziteni, akkor inkább csökkentsd a haverjával való találkákat. Ebből sehogy sem lehet jól kijönni. Valaki nagyot fog koppanni és egy barátság is tönkremehet.

2019. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Vagy csak kivár a barátod. Nem biztos, hogy nem tud róla. De az is lehet, hogy direkt tesztelnek. Kell neked a balhé? Mert tuti meg dog dugni.
2019. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tesztelnek? Hagyjad már....! :D Túlgondolod, de nagyon. :D


Csökkentsd szerintem is a találkozásokat. Esetleg te ne menj velük. És koncentrálj a kapcsolatotokra. Célozgass rá, hogy már nem olyan mint régen, és neked mi hiányzik. :)

2019. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi a bajom?


Az, hogy teljesen túlgondolod az egészet. Ami még általában nagyobb hiba, mintha nem gondolnál semmire. :)


Egyszerű szituáció, pont ahogy leírta a kérdező. Nincs itt semmi tetsztelgetés... A pasijának, olyan jó az önbizalma valószínűleg, hogy bele sem gondol, hogy rajta kívül (meg)tetszhet a barátnőjének más is.

2019. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam én is rá, hogy nem megyek a közelébe...viszont általában utólag tudom meg mikor a barátom mondja hogy " amúgy jön ő is velünk" vagy megyünk valahova és "még beugrunk hozzá kicsit" és ilyenkor már érdekes lenne ha rávágnám hogy "ne mert én nem szeretném". Munkakapcsolat is összeköti őket, nehéz megkerülnöm a szitukat. Persze volt már többször hogy otthon voltam és azt mondtam hogy maradok beszélgessenek csak majd jöjjön utána hozzám. A barátom pedig féltékeny típus és szerintem biztos hogy ha tudná nem hivogatná oda a közelembe. Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 2. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje érzed azt, hogy többet érez irántad? Hány hét v hónap?
2019. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Talán 2-3 hónapja tűnt fel először amikor megkérdeztem, miért is nincs kapcsolata tök jó lenne négyesben menni ide-oda és nincs-e valaki aki tetszik, és csak annyit mondott hogy szeretne kapcsolatot de bonyolult. Nem firtattam és utána kezdtem észrevenni, egyszerűen csak ahogy figyel, a reakciói meg ahogy néz azt érzem hogy ez több, mint ahogy a barátunk párjára figyelünk. Gondoltam már rá hogy ha beleszeret valakibe megoldódna ez a kis zűr, csak addig ne súlyosbodjon...
2019. febr. 2. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen szituban voltam. Hát... nem éppen elegáns, de én idővel szakítottam a pasimmal, és összejöttünk a baráttal. Nem volt egyszerű megbeszélni, elrendezni, de végül mindenki megbékélt, az exemmel is jóban vagyunk. Eltelt 9 év, a barát azóta a férjem és a gyerekeim apja. A lelkifurdalásomat mondjuk némileg csökkentette, hogy mint kiderült, az exem nem volt éppen a hűség szobra a kapcsolatunk alatt.

30N

2019. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te mitől kedvelted meg ennyire?
2019. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen egy vonzó, szimpatikus ember, teljesen egy hullámhosszon vagyunk es ahogy velem viselkedik...
2019. febr. 3. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!