Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak szereleme nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szereleme nem olyan, mint a nőké ez igaz?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 13:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy cikkben olvastam
ápr. 7. 13:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szerelme eltérö mert nem vagyunk egymás klónjai.
ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyénenként eltér, hogy ki hogyan éli meg és hogyan mutatja ki a szerelmét. Ez nem nemfüggő, hanem személyfüggő.
ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

A férfiak a szemükkel szeretnék, nem a szívükkel. Lehet egy nő hisztis, buta, pénzéhes, proli, alkoholista is, ha nagyon szép, akkor ezek ellenére is körberajongják. Viszont ha évekig odaadó, hűséges, jó társ, megértő, türelmes, jó anya, jó feleség, mindez mit sem számít, ha a külső megkopik. Sőt, társadalmi szinten teljesen elfogadott és támogatandó, ha lecserélik szebbre.


Illetve a legtöbb pasinak a kapcsolat, de a házasság is csak arról szól, hogy befektetett energia nélkül, alanyi jogon jussanak annyi és olyan szexhez, ahogy nekik megfelelő. Ennek bármilyen hiányosságai esetén szintén társadalmi szinten elfogadott a kapcsolat/házasság/család elhagyása, illetve a megcsalás.

ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom másé milyen, de amikor én szerelmes voltam akkor azt éreztem, hogy őt szeretem a legjobban ezen a világon, és az összes többin is.
ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Bizonyos statisztikai adatok szerint a férfiak tovább szeretik a nőket mint fordítva. Viszont más adatok szerint könnyebben félrelépnek. Szóval én szerintem is egyénfüggő.
ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
#6 Viszont később alakulnak ki náluk az érzelmek, valószínűleg ez is lehet ennek az oka.
ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

#7


Nem, szerintem ez nagyon változó, hogy kinél hogyan alakul ki.

ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Cikkek, brit tudósok, szakértők...és egyéb pszichológusok, és még sok okostojás...


mindenki okosabb és mindent jobban tud..


Minden ember minden szerelem is más és más

ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
britt női tudosok szerint csak az atlagos ferfiak csaljak meg a noket.
ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!