Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem olyan lánynál akinek nem vagyok a tipikus esete?

Figyelt kérdés
Beszéltem két barátnőjével (az egyik a húgom), és mutogattak képeket két volt párjáról. Nagyon érdekes, mert mind a ketten tetováltak, nagyon, középhosszú hajúk van, magasak, olyan 180-190 körül, és átlagos testalkatúak, nem izmosak, de nem is pálcika vékonyak (a lánchoz mérve kb) a lányok szerint mindkettő ilyen védelmező típus volt, mély hanggal, és az egyik állandóan fogdosta a lányt amíg együtt voltak. Én pedig egyáltalán nem ez a típus vagyok. Vékony vagyok, alacsonyabb is, nincs tetkóm, és még nem volt komoly kapcsolatom. De a legnagyobb baj, hogy csak 22 vagyok, de az egyik pasija 25 a másik meg 28 volt… A lány meg csak 21. Nem tudom, nagyon furcsa.

ápr. 7. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
nem a te ligád, szerintem a csaj nem is tud rólad
ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Beszélgettél valaha ezzel a lánnyal?
ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy beszélgettem már vele.
ápr. 7. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nincs. És neked sem az eseted, csak elérhető(nek gondolt) punci.
ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni, de nagyobb az esélye annak, hogy nem lesz sikered, mint hogy igen. Ettől függetlenül lehet, hogy van benned vmi, ami szintén megvan abban a másik kettőben is, és nem feltétlenül a tetkó / magasság / mély hang volt, ami miatt mellettük döntött.
ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akár lehetne is esélyed, nem minden a külső. Mindenkinek van egy ideálja, de nem ezen fog múlni a párválasztás.

Ha téged zavar az hogy vékonyabb vagy, tegyél ellene.

ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!