Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez ő valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez ő valamit irántam?

Figyelt kérdés

Mindennap találkozunk,mert a kollégám együtt dolgozunk.

Amikor megismertem és elsőnek beszélgettünk zavarba jött amikor hozzám szólt. Aztan jóba lettunk. Egyszer arra lettem figyelmes hogy végig néz lentről felfelé,aztán egyre tobbet keresi a társaságomat érdeklődik felőlem, mi a kedvenc kajám,mit csináltam a hétvégén, milyen a napom,hogy vagyok stb. Figyel rám. Aztán egyre tobbet szemezünk,nézni szokta a számat,sokat nevetünk együtt. Vajon bejövők neki?

En 24N

Ő 28F


ápr. 12. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván
ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Hat az néz engem, meg szemezünk dolog még nagyon nem biztos, hogy ő úgy néz rád, ahogy te értelmezed! Majd ha mond valami konkrétumot akkor más a helyzet.
ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Hívd el randira.
ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Rád ugrana szívesen, nemhiába nézegeti a szád, tested...
ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es milyen konkrétumra gondolsz?
ápr. 12. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál tipikusan olyan jelek, hogy tetszel neki. Hogy akar többet? Más kérdés, amíg nincs randi, nem derül ki.
ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem szerelmes beléd! Egyenesen megszállottad!
ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem igen, kedvel téged.
ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Kedvel, szimpatizál veled - ennyit lehet tudni egyenlőre, de ez még NEM szerelem. Beszélgessetek a szabadidős tevékenységekről is, s dobj fel egy közös programötletet a melóhelyen kívülre.
ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezekkel nem sokra mész. Ha már hosszú hónapok vagy évek óta tart ez az állapot és meg mindig nem lépett, akkor vagy párja van, vagy nem tetszel neki vagy tetszel neki külsőre, de nem akar tőled semmit.

Ha majd lép is valamit iranyodban, akkor lehet kijelenteni, hogy tetszel neki. Most egyelőre csak a szemének tetszel, azaz a kulsod érdekli.

ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!