Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat kölcsönös vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat kölcsönös vonzalom úgy hogy a férfi 16 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni mi ez ami közöttünk van. Nagyon önbizalom hiányos vagyok és hiányzik a szeretet az életemből. Lehet csak azért érzem ezt vele kapcsolatban mert végre valaki törődik velem? Érdeklődik irántam, hogy hogy vagyok, heti egyszer két hetente elhív találkozni (általában kávézni) ahogy a munkája engedi. Úgy érzem vele biztonságba vagyok.

Szexuálisan még semmi komolyabb nem történt közöttünk, párszor megölelt.


Ő többet akarna?



ápr. 15. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? De most akkor te vonzódsz hozzá vagy csak örülsz, hogy foglalkozik veled?
ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Én mindenképpen vonzódok hozzá. Legnagyobb kérdés hogy ő csak sajnálatból törődik velem? Vagy tényleg érdeklődik.
ápr. 15. 09:06
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha engem egy pasi kéthetente egyszer elhívna egy kávéra, abból azt gondolnám, hogy csak haverkodik. Ha valami komolyabbat akar tőlem, ahhoz jobban be kéne dobnia magát.
ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
ha 10-12 évvel idosebb, a 16 tul sok mar ott nincs vonzalom..
ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem csinál akkor nem akar semmit, csak unatkozik.
ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ASOT ***** válasza:
100%

Mondhatnám azt is, hogy unatkozik de azt azért kétlem.


De az is lehet, hogy tényleg törődik veled, főleg, hogy arra van szükséged is.


De az a baj, hogy erre hónapjaid, hosszú éveid mehetnek rá, és biztosan nagyon jó, hogy végre úgy érzed valaki szeret és törődik veled és nem is erőszakos, de muszáj lesz beszélned vele.


Te komolyabbat szeretnél, ő viszont úgy tűnik, most legalább is nem biztos. De lehet, hogy időpocsékolás az egész. Utána pedig ott maradsz majd egyedül akár hónapok után, ő éli majd vígan az életét, te pedig még jobban szeretethiányos leszel, mert még kicsit össze is fogsz törni. ÉS nem fog jönni egyik pillanatról a másikra valaki.


Úgy gondolom, jobb mintha váratlanul jönne az egész.

ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A mai világban igen.
ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sürgősen keress valami önismereti tréninget, de valami komolyabbat, pl.pszichoterápia. Csak mert sajnos az önbizalomhiány kb.determinálja az idióta partnereket.
ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy sajnálatból. Tetszel neki, csak azt kellene kideríteni, hogy csak szexre akar-e vagy komoly kapcsolatot. Nekem szimpatikus, ha van több év korkülönbség. Az már egy érett, megbízhatón ember, kellene tudni akarna-e még nősülni, de ne direktben kérdezd meg, hanem nem hiányzik-e, hogy nincs kis gyerek is a közeledben, valahogy így, de majd csak jó pár hónap múlva.
ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit akar tőled, te neked ő nem kell csak annyira figyelem és szeretethiányos vagy, hogy belelovalod magad. Én is pszichológust javaslok a saját érdekedben, nagyon és fogsz fázni, hogy ennyire alacsonyan van az önbecsülésed ha nem ezzel a pasassal akkor mással.mm
ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!