Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat kölcsönös vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat kölcsönös vonzalom úgy hogy a férfi 16 évvel idősebb?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni mi ez ami közöttünk van. Nagyon önbizalom hiányos vagyok és hiányzik a szeretet az életemből. Lehet csak azért érzem ezt vele kapcsolatban mert végre valaki törődik velem? Érdeklődik irántam, hogy hogy vagyok, heti egyszer két hetente elhív találkozni (általában kávézni) ahogy a munkája engedi. Úgy érzem vele biztonságba vagyok.

Szexuálisan még semmi komolyabb nem történt közöttünk, párszor megölelt.


Ő többet akarna?



ápr. 15. 08:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Huele kérdés.

61F

Miért közelednék egy nő itán, ha nem érdekelne. Nem a szomszéd Józsit viszem kávézni. Kicsit töketlen a srác. Vessd fel neki egy wellnes hétvége vagy egy közös nyaralás ötletét.

ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Ajánlom ezt a videót. Ha egy pasi akar valamit, akkor nem írsz ki ilyen kérdést, mert el tudod dönteni “kezdőként” is! [link]

Viszont te nagyon könnyű préda vagy a visszaélésre: önbizalomhiány+szeretethiány együtt, a legjobb áldozat a piacon… Pszichoterápia és ilyenek ezerrel!

ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy nem kezdeményezett, nekem az a furcsa.. amúgy nem számít a kor..
ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Miért ne? Amúgy hány évesek vagytok?
ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

A váloszolók egy része kb mintha fogyatékos lenne.

A kérdező világosan leírta, hogy ő bizony szeretné ezt a férfi.

Azt is írta, hogy 1-2 hetente hívja el a férfi, ahogy a munkája engedi.

Igen, a pasi többet akar. Aki nekem nem tetszik, azt nem hívom el kéthetente sehová.

máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Atyaég, te egy jó kiégett figura lehetsz, ha kéthetente jut eszedbe az, aki állítólagosan “tetszik” neked. A kérdezőnek, meg bárkinek is legyen magasabban az önértékelése annál, hogy kéthetente kapjon egy morzsát valakiből. Csak az van sajnos, hogy az alacsony önértékelésű emberek jellemzően azokat tartják vonzónak, akik megalázóan bánnak velük!
máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit “sütkérezik” a társaságodban. Nem akar többet. Nyilván nem él egyedül.

Semmi értelme.

máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem vannak pasi barátaim is, mert lehet fura, de van olyan, hogy egy ellenkező nemű jobb barátként, mint kapcsolatként, vagy egyéb körülmények (pl.már kapcsolatban vagyunk) ezt nem teszik lehetővé. Van 1-2 ezospiri köztük, akik öleléssel üdvözölnek, de emögé nem kell többet látni.

Ha a pasi nem ilyen ezospiri, lehet csak azért ölel meg, mert tényleg érzi, mennyire el vagy anyátlanodva, és lehet az is, hogy szándékosan nem keres sűrűbben, mert nem akarja, hogy többet képzelj bele. Persze egy kiéhezett felet ennyi nem segít ki, mert egy idegen pillantásába a buszon is képes lánykérést beleképzelni.

máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni ízlés dolga. Részemről pl biztos nem. Túl öreg lenne hozzàm, nem tudnék vonzódni hozza. Nàlam a max korkülönbség ami belefér +-5 év.
máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"párszor megölelt" - és te engedted, vagy te is megölelted.

Már van kölcsönös vonzalom.

(Miért sajnálna??)

máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!