Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudunk túljutni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudunk túljutni és javítani ezen a problémán?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon jó kapcsolatunk van,mindig mindenr megbeszélünk,nem rejtegetünk soha semmit, viszont van valami, amivel soha nem jutunk közös pontra. Én egyetemre járok, kollégista, ebből kifolyólag kevesebbet tudunk találkozni. Az egyetemen nagyon sok belsős programot szoktunk szervezni, és lényegében amilyen körben mozgok, (vagy már inkább mozogtam..) elvárt, higy megjelenjek. Ezek a programok néha egy hétvégét jelentenek az egyetemen, ivós játékokkal, főzéssel, néha pedig csak egy 8-12ig tartó kis buli a klubban közösen a szaktársakkal. Mivel a páromat első helyre helyeztem, mundezek programok 70%-át kihagyom, jó esetben 3 hetente veszek részt egyen, de ott sem teljes jelenlétben, mert muszáj beszélnem a barátommal. Utoljára is az történt, hogy egy ivós játékban csatlakoztam volna egy csapathoz versenyben, ami összesen nax 3 órát vett volna el az estémből, ez esetben nem 4-5 órát beszéltünk volna, hanem pl csak kettőt. Minden alkalommal dilemmában vagyok, hogy mit áldozzak fel, a szaktársaim mondják mindig, hogy eltüntem, gyakrabban kéne kijárnom, de a párom elkezd duzzogni és rosszul érzem magam miata, hogy nem őt raktam első helyre, a szociális életem hanyatlik, amit felépítettem. Mit tudnék csinálni, ha a párom nem viseli jól ha elmegyek másokkal is foglalkozni? Ha elmegyek, akkor ő addig nem alszik, ameddig nem érek vissza a szobámba és nem beszélünk. Minden alkalommal amikor el akarok menni valahova, egy fél napon át beszéljük , hogy akkor mikor beszélünk, megígérem, hogy nem fogok sokat inni, nem leszek részeg.. A párommal semmu féle képpen nem akarok szakítani, mert az elet minden más területen tökéletes köztünk minden, de ezen az egy témán valahogy nem tudunk túllendülni.. Mivel tudnék segíteni, hogy túllendüljünk ezen közösen? Vagy akivel már történt ilyen, ti hogyan oldottátok meg? A párom a mindenem, de szociális életet is szeretnék és kapcsolatokat

ápr. 15. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
távkapcsolatoknak nincs sok ertelme foleg ilyen fiatalon. Mindig ott kel párt talalni ahol tobb idot toltesz..
ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamit valamiért.. Inkább legyek távkapcsolatban egy kis ideig, és tegyek bele több energiát, mintsem valaki olyannal legyek együtt, akivel nincs sok esély közös jövőre. Fiúsabb szakon tanulok, mégse tudnék senkit elképzelni páromként, hiába látom őket nap mint nap. Lehet fiatal vagyok, lehet naív, de nem fogom eldobni a legjobb dolgot az életemből, csak mert nem láthatom minden egyes nap..
ápr. 15. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a párod igazán szeretne, akkor megértené, hogy ezeken az eseményeken szeretnél részt venni. De amit leírtál, annak alapján befolyásol és zsarol, hogy ne vegyél rajtuk rész. Életednek ez a szakasza nem jön vissza, és utólag bánni fogod, hogy kimaradtál a társaságból.
ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz egy távkapcsolatot fenntartani. Szerintem itt csak a szakítás lehet a megoldás. Most éled a legszebb éveidet, élvezd ki amíg lehet. Párt később is találhatsz.
ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nagyon nem oké, amit a párod csinál. Úgy értem, nekem is volt ilyen pasim anno, és emögött általában az van, hogy az illető egyáltalán nincs rendben magával. Féltékeny, hogy megcsalod/jól érzed magad mással is, ő még nem tudja lefoglalni magát a szorongástól, kizárólag akkor érzi magát "biztonságban", ha beszéltek és vele foglalkozol, de ez baromira fojtogató dolog.
ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Leclerc ***** válasza:
100%

“ mundezek programok 70%-át kihagyom, jó esetben 3 hetente veszek részt egyen,”


A legszebb éveidet dobod el egy pasiért, aki nagy valószínűséggel nem is lesz veled 4-5 évnél tovább.

Én szakítanék a helyedben.

ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!