Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt pszichopatával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt pszichopatával /szociopatával kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

Az enyém nem tudott szerelembe esni, nem értette az érzelmeket. Olyan volt, mintha egy gyereknek kellene magyaráznom dolgokat, csak sokkal rosszabb, mert képtelen érezni, ezáltal képtelen megtanulni érzést.

Patológiás hazudozó volt, a reggelijéről is képes volt hazudni, pedig annak nem volt jelentősége, hogy tojást evett, vagy szendvicset.

Előttem hetente/kéthetente más nővel feküdt le. Engem is megcsalt. A kapcsolatunk után sem áll le ezzel a hetente lefekszem valaki mással dologgal. Amikor én mutattam érzelmeket,akkor megijedt és arra kért ne sírjak, a kezét a számra tette...stb.


Nektek milyen volt?



ápr. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
állítólag a nők nem jönnek össze pszihopatával
ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

#1


A Dívány ennek az ellenkezőjét állítja a szalagcímben:


[link]

ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

2.


Ajajj, darázsfészekbe nyúlsz, mindjárt jön 1-2 válaszoló és szépen helyrerak, hogy ez csak azért van, mert minden férfi titokban pszichopata, perverz, őrült, meg a saját rokonait is meghágná stb.


(Ted Bundy jól ránevelte a népet az ettől való rettegésre)

ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Darázsfészek vagy sem, én úgy gondolom, hogy a pszichopata férfiak/nők sikere az embereknél egészen egyszerű:

Magabiztosak és elbűvölőek, ezáltal lenyűgöznek másokat.

A hétköznapi ember (általában) önbizalomhiányos, és nehezen bűvöl el másokat, innentől fogva a hétköznapi ember szemében a pszichopata vonzó.


Ted Bundy egyébként azt is elmondta, hogy azokról az emberekről is kiderülhet, hogy démoni, akit szeretünk, csodálunk.

Erre az történik, hogy félünk azoktól az emberektől, akik pszichopata vonásokat mutatnak, és megbízunk a szeretteinkben, holott - és ez a hátborzongató - lehet, tőle kellene a legjobban tartani.

ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért jönnék össze ilyen toprongy emberrel?
ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pszichopata hanem átlagpasi. Akik k.félnek össze vissza bárkivel és nem kapcsolatmotiváltak. Csak élnek a világba.


Érzelmi fejletlenség csak.

ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!