Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, igaz az, hogy egy pasit kicsit bizonytalanságban kell tartani, mert ha nem, előbb utóbb újabb hódításokra indul?

Figyelt kérdés

Tehat ha megnyugszik es látja, hogy téged biztos megfogott, mert összeköltöztetek es közös élet van, látja, hogy érte élsz halsz, az agyára megy előbb utóbb és kezd mást keresni …. hogy megcsalhasson, kell kis adrenalin.

Felbőszültek akik kivételnek tartják magukat, kíméljenek!


ápr. 29. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha már játszmázni kell valaki kegyeiért az régen rossz.
ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
ha alapbol bolond vagy es idegesite vagy semmibe veszed a ferfit akkor is megfog csalni.. tehat a bizonytalansag sem lesz jobb.
ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor fogsz ezzel pofára esni.
ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Így mondta az ismerősöm is, aki nagy nőzős volt, megis abba a nőbe volt a legszerelmesebb es azért tett rengeteget, aki mas pasikat is forgatott mellette es nem adott neki nagy biztonságérzetet!

De en nem feltétlen a pasizasra es megcsalásra értettem a bizonytalanságban tartást, csupan kisse hűvösebb viselkedésre időnkent, hogy a pasi ne tudja mire gondoljon!

Tudom minden pasi azt mondja, hogy ő ezt biza nem tűrné, de pont akik ezt mondjak, a valóság más a számukra

ápr. 29. 19:12
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez a jó "taktika". Az ismerősöd meg valószínüleg akkor is abba a nőbe lett volna szerelmes, ha az a tenyerén hordozza.

Egy normális férfit ilyen játszadozással csak elriasztanál.

ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
velem amelyik no huvos volt azt egybol kezdtem kerulni es a szimpatia is csokkent.
ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akiknél ez működik, azok sérültek, és nekem nem kell sérült.
ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Van benne igazság, de a férfiak sem egyformák. Arról az ábrándról kellene lemondani, hogy minden örökké tart. Egy ideig működnek a dolgok, aztán mindennek van egy lejárata. Ha ezzel tisztában vagy akkor könnyebben tudsz váltani. Szerintem ez a titok. Minket is megunnak és mi is ráununk a másikra sajnos ez alól még a legbombasztikusabb nők és pasik sem kivételek.
ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Aha és akkor a nőt miért nem kell bizonytalanságba tartani? Egy nőnek sokkal könnyebb megcsalnia a párját, kivéve ha tényleg nem valami vonzó külsőre. Teljesen felesleges játszmázni ha nem szerelmes beléd a másik, akkor ne is várd, hogy tartós kapcsolat legyen. Sokat fogsz koppanni, az ilyen játszmázások miatt.
ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Van benne valami. Az osszes normalisabb pasi ismerosom a kattos libák után sír
ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!