Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiu megtudja hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu megtudja hogy a lanyt akivel ismerkedik, kihasznalta egy baratja regebben, miket gondol?

Figyelt kérdés

Naiv es elveszett voltam, kihasznalt egy fiu.

Aztan elkezdtem ismerkedni rá 3 evre egy fiuval es a masik fiu elmondta neki, hogy kihasznalt engem.

Onnantol kezdve a semmibol olyanokat mondott hogy ha talalkoznank nem lenne kedve csokolozni velem (a szivem megszakadt) , meg hogy nincs kedve hozzam es nem is ertem minek mondott ilyeneket de szerintem azert hogy ne akarjak vele beszelni es ne neki kelljen megmondania nekem. nem akart velem beszelni vagyis ereztem hogy mar nem akar tovabb ismerkedni. Egy ideig még beszeltunk, erezheto volt hogy nem tudja mit csinaljon ezek utan, de vegul mikor utoljara beszeltunk mondta hogy zavarja hogy kihasznalt egy baratja, de nem mondta hogy azert nem akar mar velem beszelni hanem rafogta egy hulyesegre.

Miket gondolt vajon ez a fiu ebben a helyzetben? Es miert nem vallotta be, hogy amiatt a fiu miatt nem akar mar semmit?


ápr. 18. 22:53
 1/10 A kérdező kommentje:
En arra gondolok, hogy azert nem akarta bevallani nekem mert akkor azt vallotta volna be, hogy erdekeltem mielott a tudtara jutott ez
ápr. 18. 22:55
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A fiú csak kifogás, igazából ő is csak kihasznált téged! Felejtsd el, jól átvágott ő is, ennyi.
ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hasznalt ki, nem is talalkoztunk
ápr. 18. 22:56
 4/10 A kérdező kommentje:

De nem fogok a rosszindulatu kommentekre valaszolni, igen kihasznalt egy fiu, en nem akartam..

Soha nem fogom ezt megbocsajtani magamnak, de emiatt nem kell igy leminositeni hogy azert mert ez megtortent minden mas ferfi, ugyanazt akarja tolem. Ennyit irtam még errol a temarol.

ápr. 18. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem kihasznált. Te miért csak a szexet tartod kihasználásnak? Érzelmi kihasználás nem létezik vagy micsoda? Ha ő téged komolyan venne, érdekelnéd, oda lenne érted akkor az se érdekelné, hogy átment rajtad 20 férfi. Egyszerűen nem kellesz neki, időtöltés voltál számára.
ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy lett volna oda ertem talalkozas nelkul es ki mondta hogy oda volt? Mert en nem.
ápr. 18. 23:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg mi az izét akarsz tőle? Egyszerűen "vége" annak ami el se kezdődött.


"En arra gondolok, hogy azert nem akarta bevallani nekem mert akkor azt vallotta volna be, hogy erdekeltem mielott a tudtara jutott ez"


Aha, akkor most mégse van igazad mert nem érdekelted olyan mértékben!

ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

de mi az, hogy "kihasznált"?


Ne sajnáld, örülj, hogy megszabadultál tőle. Aki olyanokat mond, mint ez a pasi, az kapcsolatban is egy utolsó tirpák paraszt lesz.

Az egy dolog, hogy nem akar találkozni veled, de akkor mondja azt, hogy bocsi, nem szeretnék tovább ismerkedni, nem pedig egy eq hiányos hülyegyerek.

ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

az hogy ki akart használni azzal valamelyest egyetértek, de ez nem téged minősít hanem őt. ez nem jelenti azt hogy te mindenkinek csak arra kellenél mert igenis van olyan aki nem csak egy darab húsnak néz de ez a fiú nem az.

egyébként ez attól is függ mennyire vannak jóban. mert a srácok többségénél van egy olyan “alapszabály” hogy haver csaját békén hagyjuk. viszont ha ez is a helyzet akkor sem veszitettél ezzel semmit. ugyanis ha így beszélt veled akkor később sem várhattál volna tőle semmi jót.

az írásod alapján amúgy is lelkisebbnek tűnsz ez a fiú pedig igen csak goromba volt és csak méginkább az önbecsülésedbe gázolt. nem tudhatjuk mi volt a valódi oka de jobban jártál hogy nem akar tovább ismerkedni mert ennél jobbat érdemelsz!

ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél naiv! Ismered a mondást: madarat tolláról, embert barátjáról. Ez a srác semmivel se különb, mint a haverja, aki "kihasznált", magyarul ágyba vitt aztán dobott.

Valószínűleg az lesz a háttérben, hogy kibeszélték egymás között, hogy milyen vagy az àgyban, milyen a tested, és ezért nem akar veled találkozni. Mondjuk nem vagy neki elég bevállalós.

Egy percig se sajnáld, hogy nem jött össze!

ápr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!