Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu nagyon, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu nagyon, de sajnos a baratja kihasznalt engem tavaj. Erdemes igy elkezdeni vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tavaj nagyon rossz lelki allapotban voltam, epp beszelgettem egy fiuval, talalkoztam vele es kihasznalt, szexig nem jutottunk el ,csak mas dolog volt, de nem akartam. Be voltam xanaxozva, nagyon magam alatt voltam. Remelem ertitek mire gondolgok

Most meg nagyon elkezdett tetszeni egy fiu, de rajottem arra hogy ez a fiu annak a fiunak a baratja aki engem tavaj kihasznalt.

Nem tudom csak haverok e vagy igazan eros barataok de sokat vannak egyutt.

Azota en sokat valtoztam, lehet meg sem ismerne az a fiu.

Nem tudom van e igy ertelme ismerkedni vele, mert ha kiderul hogy volt valami a baratja es koztem, nem tudom nem fogja e zavarni. Romak vagyunk!

Az a baj nagyon ritka ha tetszik nekem valaki, es igy nehez.

Nem tudom elkezdjek e vele ismerkedni vagy nem. Az a fiu aki kihasznalt nagyon rosszindulatu, ha megtudja hogy a baratjaval ismerkedek nagyon alam fog tenni, szerintem még azt is kitalalaja hogy lefekudtunk.

Nem tudom mit csinaljak

22L


2022. okt. 30. 11:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

És még annyir hogy szuz vagyok, viszont ha kiderul hogy a baratjaval mi volt, ezt sem fogja elhinni nekem.

Egyszer hibazok , es ilyen dolgokba keveredek..

2022. okt. 30. 11:14
 2/16 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam ismerkedek vele, es elmondom majd neki hogy tavaj kihasznalt egy fiu, de nem akartam, es nem volt szex. Hogy tudjon rola, de azt miert mondnanam el hogy ki volt?

Es most, hogy nezegettem a fiu profiljat, eszrevettem hogy a fiunak aki kihaszanalt nem is az a neve amirol en tudtam es csaladja van

2022. okt. 30. 11:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem szóltál senkinek arról, ami történt ? Érdemes lett volna feljelentést tenni. Te vetted be a xanaxot vagy a fiú adta neked a tudtodon kívül?

Én azért vigyáznék azzal a fiúval, aki tetszik neked, mert ha egy nagyon közeli jó barátja így viselkedik, akkor valószínűleg ő is ilyen. Az ember általában olyan emberekkel barátkozik, akik hasonlítanak rá. Értelmesnek és normálisnak tűnsz, biztos találsz majd másik srácot is :)


24N

2022. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem ismerem oket, de neztem roluk elo videot es nem hasonlitanak egymasra egyaltalan. Viszont volt ott 2 masik fiu is rajtuk kivul, es ok ugyanolyanok voltak mint az aki kihasznalt.

Ha valahogy megtudom hogy kozeli baratok, abba hagyom vele a beszelgetest

2022. okt. 30. 11:48
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hiaba irod hogy talalok mast, 3 evente tetszik egy fiu..nagyon ritka. Nem is volt még senkim
2022. okt. 30. 11:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez a fiu elo videok alapjan, olyannak tunik mint en vagyok
2022. okt. 30. 11:50
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hiába tetszik semmi értelme nem lenne, mert:

-nem tudod, hogy te tetszel-e neki.

-hiába tetszel, ha csak arra akarna.

- valószínűleg előbb-utóbb a havernak hinne, ha kitudodna az incidens.


Úgyhogy szépen felejtsd el, könnyű írni tudom, de sajna mint a 3-as írta míg az is elkepzelheto, hogy ugyanúgy képes olyan gusztustalan dolgokra, mint a haverja.'Jobb félni, mint megijedni!' híve vagyok... Nem lenne ennek jó vége szerintem.

2022. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tetszem neki, beszelgetni elkezdtunk.

Nem csak arra akar, rendesen ismerkedni szeretne velem

2022. okt. 30. 12:03
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem ismerem egyaltalan még es felek is nyitni fele
2022. okt. 30. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Most akkor honnan tudod, hogy egyáltalán többre nézne mint az? :D

Te dolgod, de ha nem akarsz elgondolkodni más nézetein akkor nem is értem miért írtad ki a kérdést.

Ne haragudj de össze vissza irkalsz... Attól hogy beszéltettek az nem jelenti azt hogy komoly kapcsolatot szeretne veled, lehet látja milyen naiv kislány vagy, sőt több mint valószínű hogy a haver már rég elmeselte mi történt köztetek és arra hajt ez a fiú is.

Aztán ha netalán igazam lesz jussunk eszedbe, hogy milyen jó lett volna ha hallgattal volna ránk!

2022. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!