Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál?

Figyelt kérdés

Aki akkor hiányzik amikor rosszul vagy?

Vagyaki akkor hiányzik, amikor jól szórakozol, és nincs veled?


Ez a két opció van, két külön ember.



ápr. 21. 17:30
1 2
 1/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
85%

A függetlenséget, hogy ne más ember kénye-kedve határozza meg azt, hogy hogyan érzem magam.


(Ez tulajdonképp sikerült, mert a depresszió független a többi embertől, the he he)

ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lol.

De az ember társas lény, a lelked mélyén te is szeretnél társat.

ápr. 21. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aki akkor hiányzik amikor rosszul vagy?" - orvos?


"Vagyaki akkor hiányzik, amikor jól szórakozol, és nincs veled?" - Ha nélküle is jól szórakozom, akkor nem is biztos, hogy hiányzik.


Szóval inkább egy harmadikat választanék.

ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szomorú vagyok, akkor a szívem szinte "éhes" a törődésre. Amúgy én olyankor inkább anyukámmal szeretek beszélni, vagy a legjobb fiú haverommal, aki olyan mint a bátyám. Ha potenciális szerelem jelölt hiányozna, akkor tudnám, hogy be is csaphat a szívem.


Viszont többször éreztem már koncerten vagy bálban, hogy nagyon jól érzem magam, és nagyon hiányzik valaki, akivel most szívesen megosztanám a jókedvemet és bárcsak együtt szórakoznánk... És amiatt kicsit szomorkás is lettem. Szerintem az sokkal erőteljesebb érzés, és innen éreztem igazán, hogy szerelmes vagyok.


Szóval, az utóbbi.

ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Amelyik nőnek nagyobb a melle.
ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki a bajban ott van mellettem.
ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

amelyikbe szerelmes vagyok,és vele akarom leélni az életemet egyértelműen

+ ő is (velem)

ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 ugye????.....


És nyilván az jut az eszedbe a bajban, akiről tudod hogy megértene.


Nem?

ápr. 21. 18:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Az utóbbit! Akivel folyton együtt akarnál lenni és nem csak pótlékként használod, hogy legyen kihez menekülni. Ahhoz nem kötődsz érzelmileg valójában, csak félsz saját magadtól.
ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
aki a lelkedet apolja mert mentalisan ad neked valami oromot a te opciodban ez az amikor rosszul vagy. Aztan neked kell tudnod hova huz a szived.
ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!