Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban igaz az az elgondolás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz az az elgondolás, miszerint általában a férfiak feleségnek rondább nőket választanak maguknak hosszútávra?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 14:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Én szép nőt választottam.
2023. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Szép a feleségem és fiatalabb is 10 évvel. Lehet van aki azt választ, aztán csalja füvel fával.
2023. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Így nem.

Talán inkább az, hogy azokat a cicababákat, akiket dugni jó, de feleségnek teljesen alkalmatlanok, nem választják feleségnek.

Az természetesen ízlés kérdése, hogy a cicababákat ki mennyire tartja szépnek.

2023. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is feltűnt igen

A szépeket használgatják aztán megállnak vmi tenyeres talpasnál mert az mos főz takarit.

2023. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem, fúj. Soha nem jönnék össze olyannal, aki nem vonzó számomra.
2023. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

4


Vagy a szépek nem akarnak hozzámenni. AZért nem úőgy van az, hogy azt vesszük el/megyünk hozzá, akit akarunk. Kell a másik akarat is hozzá.

És remélem, senki nem érez késztetést már arra, hogy valakit kiszolgáljon munka mellett.

2023. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Én értékesítéssel foglalkozok, gazdag ügyfélkörrel, tehát sok házaspárt látok heti szinten. Ami döbbenetes számomra, hogy ezek a gazdag, sikeres, gyakran még jól is kinéző férfiak 90%-ban kimondottan ronda, formátlan feleségekkel vannak. Akik még úgy is beszélnek velük, mint a kutyával (mármint a nő a pasival!). Csinos nőkkel csak az ilyen sportos, maffiózó féle alakokat szoktam làtni. Szóval én abszolút azt látom, hogy tényleg inkább ilyen átlagos nőkkel biztosítják be magukat, szexre meg persze tartanak valami sugar babyt…
2023. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest rondább? Magukhoz képest?

A számukra ideális nőkhöz képest?

Azokhoz a nőkhöz képest, akiknél egyáltalán lenne esélyük?

2023. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, bár ízlések és pofonok, lehet szerinted, vagy pár ember szerint nagyon ronda a feleség, de nem mindenki és főleg a férj szerint nem az. Ráadásul lehet, hogy az a férfi rájött, hogy nem minden a külső. Persze benne lehet a kártyákban az is, hogy lehorgonyozik úgymond, de ha akad, vagy egyszerűen tart csinos szeretőt is.
2023. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Inkább azt látom, hogy nagyon sokszor gyönyörű a menyasszony, szép, formás, vidám, kedves, türelmes, stb. Aztán megy az idő, jön a lakáshitel, gyerekek, háztartás, főzés, ezer apróság, ami elrabolja a feleség napjait. A végére nem jut ideje a korábbi edzésekre, mozi estekre, kirándulásra, színházra, kádban ázásra és máris egy lelakott, nyűgös, fáradt feleséget látsz. A férj ezalatt dolgozik, halad a ranglétrán, viccelődik a kolleginákkal, ha depressziós lesz, akkor edzeni kezd. Így jön létre a nagy kontraszt a házasfelek között.
2023. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!