Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy ha valakinek párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha valakinek párja van, akkor az illetőnek "megnő az értéke" az ellenkező neműeknél, még akkor is, ha nem túlzottan jó nő/pasas?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokszor igaz.
Lehet ilyen, de nem ez a jellemző.
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Max abban az esetben tudom elképzelni, ha nagyon közeli ismerős, állandóan vele meg a párjával lógok és látom, hogy mennyire jól viselkedik a párjával és én is ilyet akarok. Egyébként meg egy teljesen lényegtelen, semmitmondó információ, a bántalmazó, féltékeny agyhalott debilektől kezdve mindenki kapcsolatban van, ez nem egy olyan dolog, hogy azt jelenti, hogy az illető megugrott volna bármilyen szintet és akkor biztos alkalmas egy normális kapcsolatra.
ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Én azt tapasztaltam, de ezt a barátokkal is beszéltük, hogy ha volt barátnőnk, akkor mindig megnéztek a csajok.

Ha pedig egyedül voltunk, senkik nem volt, valamiért észre sem vettek a lányok.


Most házas pasi ként is azt látom, hogy megnèznek a nők.

ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 NTBS ***** válasza:
63%
Én ezt tapasztaltam. De lehet én voltam a kivétel.
ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Van benne igazság.
ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mondanám, nem feltétlenül, és nem mindenki esetében. Inkább azokra jellemző ez, akiket jó értelemben véve átformál a kapcsolata (ebben az is benne van, hogy képes a partnerére odafigyelni, valódi kapcsolat van köztük).
ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Párkapcsolata bárkinek lehet, az én szememben ettől senkinek nem nő az értéke, inkább annak, akit nehéz megkapni, mert tudatos és válogatós, nem jó neki akárki és kiegyensúlyozott egyedül is.
ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Elképzelés: "Nézd azt a pasit...valószínűleg elég jó lehet ha ilyen barátnője van és kapcsolatban van....biztos nem is olyan rossz...bárcsak ne lenne barátnője akkor szívesen megismerném."


Valóság: "jesszus ez a csaj, hogy jöhetett össze ezzel a balf@sszal...sokkal jobbat is kaphatott volna....húúde furcsa...háát érdekesek..brrrr sosem kéne ez a pasi"

ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8


Haza akarok menni, most ❗

ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak akkor van így, ha egy harmonikus, jó kapcsolata van, ahol szerető, támogató párja van és ezáltal boldog, jól néz ki, van önbizalma, jó a kisugárzása.

Tehát nem amiatt van ez, hogy kapcsolatban van, hanem azért, mert az emberek vonzódnak az önbizalommal teli, boldog, pozitív, laza, jól kinéző/pozitív kisugárzású emberekhez.

Van, akinek ezt csak egy jó kapcsolatban sikerül elérni, van, akinek egyedülállóként is megy.

ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!