Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lemaradok valamiről ha ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradok valamiről ha ő az első párom és komoly a dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ő az első szerelmem még nem volt senkim, 15 évesen jöttünk össze és elég régóta együtt vagyunk, mégis félek hogy lemaradok valaki másról. Ha van valami probléma rögtön úgy érzem nem együtt kellene lennünk, pedig semmi komoly hiba csak nem értünk egyet stb. ilyesmik.

ápr. 22. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Hosszú távra ne tervezz ezek alapján szerintem...
ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha meg is kérné a kezed Ne házasodjatok meg. És gyerek se legyen.-
ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "lemaradok valamiről" érzése megfogalmazódik, már elbizonytalanodott ez a kapcsolat, és benne te is.
ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Utolsóval egyetértek abszolút, ugyanezen a véleményen vagyok!
ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
az korai nagyon.. tul hamar kotelezted le magad.. nem adok sokat neked .. kb 1 evet max.
ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolat nem szokott örökké tartani, ha mégis, az sem lesz túl jó sajnos. Nincs tapasztalatod, nem lesz soha normális képed magadról, a vagyaidrol, hogy milyen partnert szeretnél. Nem lesz viszonyítási alap.
ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Anyámnak nagyon sok férfival volt kapcsolata, félek egy másikba bele kezdeni. Mert félek hogy úgy járok és mellesleg még ennyire se leszek boldog. Én szeretem és még mindig megvan az a láng mint régen.
ápr. 22. 17:53
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem akarja, hogy pocsék sz@r legyen ami most van neked..


De fiatal vagy még, nagyon fiatal.


Ezaz érzés benned mind változhat, és ne azt nézd, hogy anyád milyen volt. Semmiképpen ne legyen gyerek. És házasság se.

ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többivel, se házasság, se gyerek ne legyen.

Én szerintem nem vagy szerelmes már, csak bebeszéled magadnak, nem szeretnél úgy járni mint anyud.

ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon sok és az egy között van átmenet. 15 évesen, gyerekfejjel összejönni valakivel, aztán összeházasodni nem normális, nem egészséges és szinte garantált a válás.
ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!