Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lemaradok valamiről ha ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradok valamiről ha ő az első párom és komoly a dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ő az első szerelmem még nem volt senkim, 15 évesen jöttünk össze és elég régóta együtt vagyunk, mégis félek hogy lemaradok valaki másról. Ha van valami probléma rögtön úgy érzem nem együtt kellene lennünk, pedig semmi komoly hiba csak nem értünk egyet stb. ilyesmik.

ápr. 22. 17:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De miért? Utolsó
ápr. 22. 19:29
 12/22 anonim ***** válasza:
Leirtam a hatos kommentben.
ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11, azért, mert 15 évesen gyerek az ember, nincs kifejlődött személyisége, nincsenek releváns tapasztalatai. Testileg-lelkileg gyerek vagy, rengeteget változol a következő 10-15 évben, kb. az egész személyiséged változik (ami egyébként természetes és jó dolog), és nagyon kevés, majdhogynem nulla az esélye, hogy a pasiddal pont úgy változtok, hogy még mindig megfelelőek lesztek egymásnak.

Arról nem beszélve, hogy amíg éltek, azon fogtok kattogni, milyen lenne mással, már ha együtt maradtok. Sosem lesz kielégítő a kapcsolat, főleg ha már most nem az.

ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most?
ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok most, nem értem ezt a sok lehúzó kommentet. Soha nem volt gond a nézeteimmel, hamar felkellett nőnöm. Nem adtam oda magam fűnek fának. Előre terveztem a dolgaimat, nem döntöttem elhamarkodtan és ha hibáztam beláttam nem hisztiztem. De ha van véleményetek szívesen meghallgatom. Rossz mintát kaptam, lehet ezért sem akarom elengedni, de tudom jól ez sem lenne jó a kapcsolatnak. De gondoltam megkérdezem mert más már ilyen idősen a 10 ik pasijával van. Tudom milyen embert nem akarok és tudtam mindig is hogy milyet soha nem akartam volna magam mellé, és milyen tulajdonság mit szül. De mint ember én se vagyok kompjuter hogy mindent kizárjak. Egy dolog nagyon fontos volt nekem mindig is, hogy apámhoz hasonlóan ne legyen agresszív nőt lekicsinyítő személy és az meg is van.
ápr. 23. 12:30
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hogy ugyanazzal éld le az életed, főleg ha nem vagy boldog vele. De egy szakítás meg nem azzal jár, hogy akkor heti 20 pasinak hagyod, hogy megdöngessen, mint Jónás a cet hasát, hátha kiengedi...


Olyan elképzelés miért nem él a fejedben, hogy találsz valakit, akivel tényleg boldog vagy minden szinten még ha nem is az első választásod lesz az, hanem mondjuk a 4.?

ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azért az első pasi meg a 15.között van egy “egészséges” átmenet.

15 évesen nem lehettel annyira komoly, mint most, akkor az ember nem választ racionálisan is part, akivel egyezik a pénzügyi kultúra, a világlátás, a házasságról és családról alkotott elképzelések.

Ez, hogy nem akarod elengedni és mi volt az egyetlen szempont eléggé azt jelzi, hogy igazából a megszokás tart mellette, hogy ő mindig ott volt/van neked. Továbbá rengeteg férfi van, aki nem lekicsinylő és nem nézi le a nőket, így ezt a két szempontot kb a férfiak 80 százaléka hozza.

ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
13 éve vagyok együtt a párommal. Én 29L ő 37F. Mai napig imádjuk egymást. 16 éves voltam mikor összejöttünk.Nekem ő az első és nem is vágyom másra. Amikor tőle megkérdezik hogy úgy szeretem engem mint az első nap, az a válasza hogy jobban :)
ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
ha neked igy jo a kerdest felesleges volt feltenni.. csak on visszaigazolast akartal.
ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Részben igen, utolsó.

18-as örülök hogy nem csak én látom így.

ápr. 23. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!