Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt idegesít ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt idegesít ha a párom egyfolytában csókolgat?

Figyelt kérdés
Egèsz nap rám van kattanva ès 5 pereckèn megcsókol , de engem ez nagyon idegesít . Mondam már neki de nem veszi figyelembe . Fuu kiborító ,főleg ha el megyünk kirándulni ès állandóan nyal fal ès mindig ezèrt kell megállni èn meg inkább a tájat nèznèm meg mennèk tovább . 23 L

2022. máj. 13. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Valszeg szexualis izgatottsaga van.kanos
2022. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes és így fejezi ki, fizikailag érintkezős típus, egyszerűen mások az igényeitek ilyen téren. Megértelek egyébként, engem is zavarna. Ezt nehéz úgy közölni, hogy ne bántsd meg. Mióta vagytok együtt? Mert az idővel ez mérséklődni fog.
2022. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Azt hiszi csokis banàn vagy
2022. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Szakíts aztán megoldódik ez mert nemigen lesz alkalma rá
2022. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Csak csókol, vagy szexelni akar?
2022. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Én élvezném, mert szeretem a párom, és imádok vele csókolózni. Az, hogy téged miért zavar, annak nyilván tudod az okát, csak meg kell fogalmazni!
2022. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Pár év és elmúlik. Akkor meg az lesz a bajod, hogy már hozzád se nyúl a pasid. 😒 Majd akkor élvezheted eleget a tájat. Addig meg élvezd a pasidat.
2022. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem bejössz neki.

De ami a lényeg: ez a srác agyilag kiskorú?

2022. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg annyit mondhatsz,hogy neked ez túl intim/nem illő a négy falon kívűl.Mert kicsit valóban nem illendő emberek között folyamatosan csókolózni
2022. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

Ahh, szóval neked ez sok, hogy szeret és oda van érted.

Ok, akkor keress olyat aki leszar, megbánt csak magával törődik. A magadfajtáknak ez való egy önimádó nárci, akkor majd nem erről fogsz panaszkodni...

2022. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!