Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők, akik rengeteget posztol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, akik rengeteget posztolnak facebook-ra, instagramra a szuper kapcsolatukrol, férjükről, azok hány %-a él tévedésben, hazudik magának és hány az, aki tényleg csak büszke rá? Vajon minél többet posztol, annál kevésbé igaz, h tényleg jó?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 13:28
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mik a taasztalataid ? Ismersz közelről ilyen kapcsolatokat ? Esetleg te ilyen vagy ? Szerinted mik az arányok a két eset (kompenzálás vagy jo a kapcsolat, csak pl. az illető exhibicionista) között ?
2016. jan. 1. 13:29
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Én azt gondolom, aki állandóan bizonygatni kívánja a külvilág felé, hogy mennyire boldog, ott már nem stimmelhet valami.
2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
23.21353%
2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

A normális emberek élik az életüket a valóságban, minek akarná egy boldog ember megmutatni másoknak 5 percenként hogy milyen boldog?


Ilyet csak az csinál aki másoktól vár nyálcsorgatást.

2016. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Sok az önbizalomhiányos ember, nők is és férfiak is, akik másoktól várják a visszacsatolást. Sokan hiszik, ha nem posztolnak, akkor nem is léteznek.

Nekik szívesen ajánlanám elolvasásra Csernus Imre: A kiút című könyvét.

2016. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Asszem épp gyakorin olvastam korábban, hogy a jó kapcsolat onnan ismerhető fel, hogy nincs nyoma facebookon (vagy csak kevés, vagy valami ilyesmi), és az én ismerőseimet nagyon jól leírja. Akik a legtöbb közös, családi idilles képet teszik ki, azok a rossz házasságban élő nők, sok jó kapcsolat meg szinte semmi, max néha egy-egy "kötelező" évfordulós, szülinapos, karácsonyos, szilveszteres kép.
2016. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Attól függ,mi neked a rengeteg..

Én akkor szoktam, ha valami különleges helyre eljutunk,nagyobb eseményekkor.De nem azért, hogy irigykedjenek ránk, hanem, mert jó emlékezni rá,és szeretném ha látná pár ismerős, rokon.Nem mindent nyilvánosan osztok meg.

Engem is irritál, ha minden apróságról postolnak...

Szerintem ha egyátalán nem posztol,az nem jelenti azt, hogy jól élnek, hanem inkább azt, hogy nem történik velük semmi olyan, amit szívesen megmutatna másnak is...

Aki pedig nem vállallja fel a kapcsolatát, jelzésértékű...ne mondja senki, hogy magánügy, mert ha tartozik hozzám valaki, akit szeretek, arra igenis büszke vagyok...

2016. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes megnézni a 6:19—6:26 közötti részt, odaállítottam a Youtube videót: https://www.youtube.com/watch?v=nTe5uFnX920&t=6m19s Veszekednek, mint az állat, közben lőnek egy vigyori szelfit, és folytatják a veszekedést. Tökéletes példázata lenne a FB-on a barátjukkal pózoló libák 99%-ának. :D
2016. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tovább görgetem a kérdést : valamilyen okbol az illető sokat posztol, illetve szelfiznek, csücsöritenek a párjával, kirakja a jo helyeket, ahol megfordultak. lehet, hogy csak szimplán meg akarja ösztni az örömét másokkal . de akkor vajon miért nincsenek (vagy okkal kevesebb) posztok arrol, hogy önállo emberként milyen izgi dolgok történtek vele vagy a barátaival ?vagy pl. a hivatásbeli sikereiről. vagy a nagyvilágban történt eseményekről, politikárol. vagy művészetröl. vagy a hobbijárol. bármiröl, ami érdekli.. miért kell kirakni a pasimmal a szelfit vagy ha elutaztunk ide-oda vagy hajokázni vagyunk vagy étteremben vagyunk épp, és azt miért nem, hogy pl. van egy jo kis hobbim , és alkottam épp valami tök jo dolgot. ?
2016. jan. 1. 14:18
 10/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem ha egyátalán nem posztol,az nem jelenti azt, hogy jól élnek, hanem inkább azt, hogy nem történik velük semmi olyan, amit szívesen megmutatna másnak is...

Aki pedig nem vállallja fel a kapcsolatát, jelzésértékű...ne mondja senki, hogy magánügy, mert ha tartozik hozzám valaki, akit szeretek, arra igenis büszke vagyok..."



igen, aki semmit nem posztol , annak is lehet unalmas a napja, az élete vagy érhette mostanában vmi rossz dolog.

a másik állitásra : 8-10 éve nem volt még facebook, iwiw,twitter, instagram.előtte még net se nagyon. sztem azért magánügy, magánélet a neve annak, amit párkapcsolat, családi élet alatt értünk, mert nagyobbrészt nem tartozik másokra. és nem csak a takargatnivalo szennyes része nem, amit mindenki szégyell is, hanem az sem világos, hogy miért kell az összes jo és izgalmas pilllanatot megosztani a magánéletből , és nem a legjob barátokkal meg a családdal, hanem a fennmarado többséggel is, tehát 10-20 éve nem látott emberekkel, vagy akikkel még nem is beszéltél, vagy csak egyszer életedben, csak épp ismerősök vagytok a face-en.

2016. jan. 1. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!