Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csináltatok már a pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már a pillanat hevében olyasmit amit nem kellett volna? Például egy kéretlen csók.

Figyelt kérdés

Szóval egy nagyobb társaságban vagyok benne én is, és így időnként összejárunk, nem mindig mindenki, de aki épp ráér. Van ebben a társaságban egy srác aki nagyon összezavaróan viselkedik velem. Sokszor olyan mintha flörtölne, húzza az agyam, kéretlenül megérint, és szinte mindig gyengéden. Teljesen azt hihetnénk, hogy bejövök neki, de aztán mindig tagadja, meg “nem érti mire gondolok”. Szóval tök összezavaró. Ma este is van egy kis összejövetel, és az történt, hogy egy ilyen hosszú asztalnál ültünk, az ő pohara mögöttem volt az asztalon (mert én így félig kifordulva ültem) és ahelyett hogy megkerült volna, áthajolt felettem a poharáért. Szinte az arcomban volt a mellkasa. És ahogy már emelkedett fel, az arcunk szembekerült, ő belenézett a szemembe és elmosolyodott. Kicsit becsípve én ezt teljesen félreértettem, és megcsókoltam. Bármire megesküdnék, hogy visszacsókolt, ráadásul viszonylag hevesen. De után elhúzódott és szinte már színpadiasan megkérdezte, hogy “ ez mégis mi volt?”, majd elmentek a pulthoz többen. Én meg szégyenemben összeszedtem a cuccaimat és gyorsan eljöttem.

Ebből hogy mosom ki magam? Sosem éreztem magam még ennyire rosszul, becsapva, vagy nem is tudom. 19N



máj. 11. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ő az első pasi akivel ilyen téren kapcsolatot létesítettél?
máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!