Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat hosszú ideig, tartósan, harmónikusan szex nélkül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
NEM!!
2013. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha mind2 fél megvan szex nélkül bár ez elég ritka, de ha az egyik fél nem bírja ki akkor keres mást aki ezt megadja neki.
2013. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Max. ha mindkét fél aszexuális/frigid.

2013. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem.kb olyan mintha a barátod lenne(értsd haverod)
2013. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Ennek a kapcsolatnak a neve: barátság!
2013. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a párommal 3,5 éve vagyunk együtt, 2,5 éve beteg, ha gumi nélkül ér hozzám a bacijai miatt hol hüvely hol mé gyulladásom lett, hol hólyaghurutom. A gumira érzékeny a bőröm, volt mikor 2-3 hónapig nem volt szex, most 1,5 hónap telt el. Mégis boldogok vahyunk együtt, kitartunk egymás mellett, és mellette vagyok. És szeretjük egymást!!!
2013. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is ez volt a bajom egy időben, de nekem partnerváltással elmúlt (tudat alatt elutasítottam az előzőt...). Orvos kivizsgált már titeket rendesen amúgy? Mert ha igen és nincs szervi oka, akkor nálad is pszichoszomatikus, ez tuti.
2013. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen kivizsgáltak minket.2 évig azt mondták a dokik nekem van bajom. Felváltva jártam urulógushoz, nőgyógyászhoz, belgyógyászhoz, még sürgősségin is kikötöttem egyszer... :( azt mondták tuti clamydiám van.... Erre egy doki volt hajlandó kivizsgálni a párom tüzetesen. Kiderült, krónikus prosztata gyulladása van és emiatt voltak a problémáim... :( azóta já dokihoz ez a 4. doki akihez jár 7 hónapja szed gyógyszert, masszásra jár, de még mindig bacis. Az én hólyagom úgy kikészült a rengeteg antibiotikummal kezelt hólyaghuruttól hogy 1 óránál tovább már nem bírom ki pisilés nélkül... :(
2013. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!