Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szeretem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem az egyik tanáromat és nem tudom kiverni a fejemből! 8 (

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi! Tudom,hogy sok az előítélet evvel kapcsolatban,de én nem a jegyek miatt akarnék bármit is (jó tanuló vagyok,5ös). Én csak megszerettem Őt,és Ő is nagyon kedves velem,szóval így még nehezebb.(Gimnáziumról van szó,még 2 évem van vissza.)

Tudom,hogy büntetett a tanár-diák kapcsolat,ráadásul nem tudom,h Őt egyáltalán érdekelném-e (most vagy később akár). De nem hiszem..talán (egy kicsit más velem,mint a többiekkel). Ti mit tennétek a helyemben? Láttam itt több hasonló kérdést,meg olvastam is sok választ, de sajnos képtelen vagyok elfelejteni Őt!! Mit csináljak most? Mi legyen?



2011. aug. 16. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
verd ki máshonnan
2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nőj fel, és keress egy igazi elérhető pasit...
2011. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nőj fel
2011. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz neki(!) rosszat, akkor békén hagyod, legalább addig, míg suliba jársz. Ha már végeztél, a ti dolgotok, mit csináltok. De ha így történik köztetek valami, téged csak eltanácsolnak a suliból, de ő nagyon megütheti a bokáját!


Pedro

2011. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki a férfi és ki a nő? az írásodból merem feltételezni hogy fiú vagy....vagy lány?
2011. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem se a fejedből kell kiverni...
2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

sziaa! nekem volt egy osztálytársam (fősulis vagyok most) gimiben, aki belezúgott a tanárjába. ez harmadikban volt. a tanárnak sem volt közömbös. "elfelejtették" egymást egy jó időre (nem akarták, hogy a tanárnak baja legyen belőle) és amikor már nem járt a csaj a suliba, akkor összejöttek. szerintem itt vagy a felejtés, vagy a várakozás segíthet... Amúgy könnyebb kiszeretni belőle, ha nem viszonozza, vagy ha találsz valami aranyos srácot. vagy foglalkozz mással:)

21/L

2011. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen jól feltételezte az 5. kommentelő, én vok a fiú és ő a nő,de ez semmit nem jelent.

A 2. és 3. kommentelőtől köszönöm,de ez nem ilyen egyszerű,h 'nőj fel' sztem.

Köszönöm a 7.nek és a 4.nek a kommentet,hasznos volt,köszi!:)

2011. aug. 17. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Ne menj bele ilyesmibe. Én megtettem harmadikos koromban, 7 évig volt a párom. A kapcsolatnak vége lett és egy életre bánom, hogy akkor elvesztettem miatta a becsületemet, pedig csak szerelmes voltam.


24/N

2012. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!