Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet a suliban szekálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet a suliban szekálja 3-4 csaj osztálytársa. Érdemes bele folynom az ügybe?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm a csendesebb lányok egyike, nincs nagy pofája, nem szólogat be másoknak... Viszont van 3-4 ilyen lány az osztályukban akik bizony ok nélkül elkezdenek neki minden nap beszólogatni és kötekedni vele. Nagyon zavarja látom rajta, mikor elmesélte eléggé maga alatt volt, hiszen az vacak érzés. Engem a gimiben senki se szekált, nem is mertek volna, én se voltam nagy pofájú, hanem inkább határozott... látták is rajtam nekem sok barátom volt... de neki nincs 1 lány van aki hasonló és ő a barátnője, de ő most műtét miatt nincs suliban, így a barátnőm tök magányos... ezek meg szekálják, a cuccát a kukába dobták múltkor... én dolgozom, de arra gondoltam ma kimegyek elé a sulihoz, mert ma kb egy időben végzünk sőt én hamarabb 2-ig vagyok bent, ezért várni akarom, esetleg elbeszélgessek velük mi a qrva bajuk van? Már idegesít, mert tudom ha rá szállnak valakire az nem tud sokat tenni... szerintetek érdemes bele folynom ebbe? ti mit tennétek?

2012. ápr. 3. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kizárt, hogy ha belefolysz, akkor azzal fogják utána baszogatni
2012. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hány éves a csajod??


amúgy a fene tudja...ha nagyon elszántak nemfogják abba hagyni...ha normálisak akkor tudsz rájuk hatni

2012. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 éves én meg 22
2012. ápr. 3. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan! Pár pofon megoldás lenne.
2012. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
51%

Én 18 éves vagyok, 4 éve 0 barátom van senkit nem érdeklek

stb. akkor én mit szóljak?

Mindenki maga oldja meg a problémáját.

2012. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A pofon nem megoldás, mert utána meg feljelentik testi sértésért, aztán nézhet.

Ha belefolysz, akkor meg azért fogják szekálni a suliban, mert minden nap mégsem várhatod meg, és nem lehetsz mindig mellette. Sajnos ez ellen nehéz vmit is tenni:/ Gondolom ilyen "menő" tiniribik csesztetik. Sajnos tőlük ennyi telik ki, máshoz nem értenek.

2012. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

teso. Menj ele, csokold meg, es mutass egy kis autoritast. NE beszelj a csajokkal csak lassak tavolbol hogy milyen tarsa van annak a lanynak. Hadd Lassak kivel asszocialja magat a tarsad. Maradj hatarozott, komoly es ferfias. Ne avatkozz bele konkretan a dolgokba de legy kedves, magabiztos, igy talan majd komolyabban veszik a lanyt! foleg ha tetszesz a csajoknak, akkor nagy valoszinuseggel felneznek majd a baratnodre is. SEMMIKEPP se emlitsd a dolgot mert azzal csak felkavarod a port.


Ha nagyon eldurvulnak a dolgok (pl nyilvanos sertegetes, verekedes) akkor menj be az osztalyba es hivasd ki a 3 csajszit es beszelj veluk hatarozottan, sot az osztalyfonok jelenleteben is megteheted ezt, mindharommal egyszerre, mivel mind erdekeltek a dologban, de csak ha elfajulnak a dolgok. "Lanyok zavar ahogyan kezelitek a kedvesemet es elvarom hogy tiszteletet kapjon, mert ez igy nagyon nem jo" "Mivel erdemelte ki hogy sertegessetek?" semmi fenyegetozes, csupan autoritas es tisztelet.

2012. ápr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj csak elé nyugodtan párszor,hogy lássák milyen fasza barátja van a barátnődnek,és ha eldurvul a dolog,avatkozz közbe mindenképp.
2012. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én is megjártam a 'hadak útját' anno gimiben... lelkileg teljesen kikészítettek.

Most már nem tudnának, a lényeg a határozottság, és ne hagyja magát.

pl. ha a csajoknak nincs pasijuk, szólja be nekik:

-szóval ezért nincs pasitok...kinek kellene ennyi elmeháborodott gyerek?


a lényeg okosan, és megfontoltam, és semmiképp se idegesen válaszoljon, mert akkor tudják, hogy tovább lehet szekálni.


segíts neki, hiszen együtt vagytok, oldjátok meg ketten, és sajnos egyedül voltam, úgy nehéz volt.


ne tegye!

- ne hívja ki külön beszélgetni, meg lelkizni, hogy ne csinálja stb (ettől vérszemet kap még jobban, mert látja, hogy gyenge)


!!!! menjen oda a csajhoz, jó közel mondja bele a tetves pofájába, hogy van valami gondja? .... a csaj ezt úgysem fogja tudni lekezelni, elkezd hisztiizni... :D!!!

ez a leghatásosabb!

2012. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Menj oda egy párszor, és küldd el őket a k. anyjukba. Ha többszöri beszólásra sem hagyják abba, akkor 1 pofon a legnagyobb szájúnak.
2012. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!