Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés járni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés járni egy lánnyal? Milyen problémák lépnek fel? Mik a jó dolgok? Úgy 18-25 év körüli fiúktól kérdezem.

Figyelt kérdés

Tapasztalatok és egyéni vélemények érdekelnek.


Nekem még nem igazán volt barátnőm. Nem is tudom már, hogy lesz-e egyáltalán. Viszont érdekelne, hogy milyen. Belefér az időbe? Most pl egyetemre járok és nagyon elfoglalt vagyok. Meg van pár hobbim is, amikben szeretem kiélni magam. Mennyire összeegyeztethető a tanulás és a barátnő?


Télleg teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren és fogalmam sincs, hogy egyáltalán kellenék-e valakinek.


Amúgy milyen érzés? Mert én pl nagyon vágyom rá, hogy szeressen egy lány, de nem tudom, ha télleg megkapnám azt a szeretet, akkor milyen lennék.


Meg a másik, hogy nekem fontos a személyisége. Úgy gondolom, hogy akárkibe bele tudnék szeretni. Viszont ha utána megismernék egy másik lányt, aki nála okosabb vagy van valami olyan benne, amitől fel tudok rá nézni és jobban tisztelném, akkor az rossz érzés lenne.


2012. márc. 25. 13:27
 1/6 Tyler913 ***** válasza:

Az,hogy informatikus vagy,egyáltalán nem mínuszpont.Minden azon múlik,hogy adod elő.Ha lelkesedsz a szakmád iránt,és látja,hogy céltudatos és ambíciózus vagy,akkor bármivel nyerő lehetsz.Persze azért ne öltözz és viselkedj így:

http://www.youtube.com/watch?v=ZIGpfaXYPEo


Kimondottan jó dolog,hogy hobbid van,és elfoglalod magad.Ez jó pont egy lánynál-hadd lássa csak,hogy elfoglalt vagy,és nem körülötte forog az életed.

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Abszolút összeegyeztethető a barátnő és a suli,pláne,ha a csaj is tanul.

Igazából rengeteg előnye van,van valaki,akivel bizalmas,bensőséges a kapcsolatod,testi-lelki téren egyaránt.Az embernek plusz önbizalmat ad,férfinek érzed magad,ha van egy lány,akit megvédesz,akiről gondoskodsz,aki számíthat Rád.

Hátrányok? Ez attól függ,milyen a csaj.Igazából felszedni valakit jóval könnyebb,mint megtartani,ugyanis egy kötéltánc az egész a saját és az ő érdekei között.Nagyon nehéz úgy összehozni a dolgokat,hogy ne légy önző bunkó,de papucs se,és mindenkinek jó legyen,de mégse fulladjon unalomba a dolog.

2012. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hónapja pont ilyen barátot kerestem, mint te. aztán jött egy kicsit hasonló, és vége is lett. részben mert tapasztalatlan és fél a csalódásoktól.
2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, elmondanád részletesebben, hogy mi volt? Akár privátban is jó. Ez nagyon érdekelne
2012. márc. 25. 17:47
 4/6 anonim válasza:
utolsó előtti egy monogramot nem tudnál mondani hátha ismerem de kétlem na mmind1 momdhatnál 1-et
2012. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
matek szakos csajként, sok olyan fiút látok akik félnek barátnőt szerezni, pedig sok lány tényleg örülne ha odamennétek ismerkedni, nem kell félni főlünk...:) csak beszélgessetek lazán, látszódjon h érdeklődtök az iránt a lány iránt, hívd el valahova :) csak merj lépni:)
2012. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a szerelem, akkor csodálatos érzés, hogy van egy barátnőd. Rengeteg probléma felmerülhet. Ha nincs veled, akkor rá gondolsz, így nehezebb tanulni. Ha veled van, akkor azért nem tudsz tanulni. A tanulás az én esetemben sokat gyengült, de azt mondom, hogy megéri!
2012. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!