Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a kérdésem hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukorfalat99 kérdése:

Az a kérdésem hogy a párom nagyon féltékeny és hogy mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
A párom meg én nagyon sokat veszekszünk azon hogy van egy fiú akinek bejövök és ezt elmondtam neki mert mindent megbeszéltük és felkereste a fiút és olyanokat mondott neki ami nem igaz persze hogy elhitte és most minden nap ezen van a veszekedés mit tegyek segítsetek fontos lenne.

2012. ápr. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hármasban üljetek össze és akkor majd nem hazudik a képedbe, ha meg igen akkor a barátod előtt oltsd le de nagyon és ha akkor se hisz neked akkor nem bízik benned a barátod és nincs értelme semminek...
2012. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a féltékenység azt jelenti, hogy valakinek nincs önbizalma. Nem hiszi el, hogy ő a jobb a vetélytársánál, és ezért veled balhézik. Ezen elég nehéz segíteni, mert ha valakinek önértékelési zavara van, akkor az az ő problémája.

Amit tudsz tenni, hogy az ilyen eseteket ne tálald ki neki. Nem kell mindent tudnia, pláne, ha elutasítottad a fiút.

De hosszú távon elég nehéz lehet egy ilyen fiúval...

2012. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet de nagyon szertetem a páromat és azért mondunk mindet el egymásnak hogy ne legyenek titkaink amiből késöb vita lehet.De köszi a válaszokat még léci írjatok köszi előre is.
2012. ápr. 13. 21:11
 4/7 anonim válasza:

Ha fontos számodra a srác, azt azonnal felejtsd el, hogy valamit nem mondasz el neki. Ha rájön, soha többé ki nem mosod magad a sárból, abból sem, amit valójában nem is követtél el, csak feltételezi Rólad.


Nagyon nehéz lesz egyébként ebből a helyzetből kikerülnötök, mert - ahogyan azt már előttem is írták - az ilyen problémák általában a partnered önértékelési zavaraiból indulnak ki. Nem kell beteges dolgokra gondolni, a legtöbb emberben a féltékenység alapvető ösztön, és helyzet függvénye, hogy előtör-e, vagy sem. Amit én tanácsolhatok, az az, hogy legyél vele őszinte, mondj el neki minden apróságot, ugyanakkor ne ess át a ló túloldalára sem, hiszen az is hiteltelenné teheti a szavaidat. Nagyon fontos, hogy érezze, szereted. Nem mondani kell innentől kezdve percenként, az ugyanis csak addig hat, amíg vele vagy, amint külön váltok a napi rutin miatt, máris úgy fogja érezni, hogy baj van, előtör belőle a "mit csinálhat most éppen" érzés. Apró tettek, figyelmességek kellenek! Egy ölelés, egy csók, hozzábújás, magyarán minden olyan dolog fontos (ide értve a kielégítő szexualitást is), ami két embert egyetlen párrá tesz a hétköznapokban.


Nem lesz egyszerű feladat, nem is fog 2 napon belül eredményt hozni a fentebb ismertetett módszer, így először is azt kell eldöntened, megér-e a dolog ennyi energiát Neked. Ha igen, akkor próbáld ki a fentieket még akkor is, ha mindez aránytalanul nagy mértékű plusz figyelmességet, energiát követel majd meg tőled. Ezek a dolgok az esetemben - ahol én voltam / vagyok a féltékenyebb fél - nagyon jól működnek. Hidd el nekem, sokkal megnyugtatóbb egy-egy önkéntelen mozdulat, gesztus, szeretettől teljes pillantás, finom csók a féltékeny ember számára, mintha ezerszer mondanád neki, hogy szereted.


Sok sikert a módszerhez, remélem, nálatok is beválik majd!

2012. ápr. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi A VÁLASZT DE honnan tudtad a nevét hisz nem írtam?
2012. ápr. 14. 08:36
 6/7 A kérdező kommentje:
ja az előbbit nem ide akartam bocsika.
2012. ápr. 14. 08:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike nagyon sokat segítettél nekem rendes vagy.
2012. ápr. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!