Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny a barátnőm, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a barátnőm, mit tehetek? A gondom az, hogy a bartánőm, akivel majdnem egy éve együtt vagyunk, nagyon féltékeny.

Figyelt kérdés

Régebben találkozhattam a barátaimmal, de mára már ezt se szabad, mert mivel ez egy pizzéria, biztos csajozom. Ha nem vagyok gép előtt: hol lehetek, ha gép előtt vagyok? Kivel msn-ezek...

Szeretem a csajszit, mindennél jobban. De teljesen elszigetelődtem. Mit tegyek?...


2010. ápr. 26. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg, mert ez így nem fog működni még rövidtávon se... Vagy esetleg néha elvihetnéd magaddal, hogy lássa, nem csajozol, ha a haverjaiddal vagy! Nekem bejött :D
2010. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy nincs mitől félnie...és ne aggódjon ilyenen. És hogy ne féltékenykedjen meg stb. mert zavar de te ezzel együtt szereted . Legyél őszinte mond meg neki legjobb dolog :)
2010. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Leültünk, beszélgetünk eleget. Régen jártam bulizni, és el is jött már velem akkor buliba, ismeri a barátaimat is. De most már csak otthon vagyok, nem megyek sehova nem beszélek senkivel. iwiw+email+sms+akár msn is ellenőrizve van általa... :(
2010. ápr. 26. 21:31
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

csak azt kifelejtette a kedves kérdező, hogy a barátnőjének szószerint (!!!!!!) megigérte, hogy megcsalja.. azért ez nem semmi...

és nem pizzázó, hanem kocsma.

ja, és nekem (én vagyok a barátnő), nem szabad sehova se mennem, mert utána 2-3 napig vita van (pl. elmentem a legjobb barátnőmmel 2 órára beszélgetni, utána a barátommal találkoztam, és kiakadt... )


szóval ennyit erről.

Ja, és a kérdező 25 éves, és érettnek tartja magát...

2010. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
67%

Ne legyél papucs. Ha menni akarsz, hát menj. Nehogymár miatta hanyagold el a barátaid.

"Ismertem egy lányt. Azt hittem, ez a tűz mindent feléget. A lány elhagyott, a tűz tényleg mindent felégetett. Egyedül maradtam, mert elhanyagoltam a barátaimat."

Ha elhagy, majd lesz más, de barátokat nem hiszem, hogy hamar találsz újat.

2010. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

:D

Ez most komoly?

2010. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Egyszer volt valóban egy este, hogy elvoltatok. Oké, megértem.De Te nap mint nap után mindenre, mindenkire.. Nem szállhatok fel olyan buszra, amin egy falumbeli csaj van... Nem beszélhetek senkivell... NNem írom le mikkel illettél engem már életedben, mert akkor törlik a kérdést.

Én csak azt akarom, mint régebben. Hogy néha kimozdulhassak. Ne legyen hiszti, mert pl a füvet nyírom kint, tehát nem mással vagyok. Vagy csak összefutnék néhány baráttal.. Ennyi.

2010. ápr. 26. 21:44
 8/52 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes! Tényleg eléggé le lehetsz nyomozva, ha itt is megtalált a barátnőd :)

Amúgy el kell mondani a lányoknak, hogy nincs okuk a féltékenységre, mert ők az egyetlenek, akiket nagyon szerettek! Nameg persze úgy kell viselkedni, hogy ne legyen rá okuk!

2010. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

sajnos halálosan komoly.. megigérte, hogy megcsal... ezekután bárki hinne neki?..

de fordítva is mükődik.. egy srác, akivel jó egy éve nem beszéltem, pl meg akarja verni, mert tetszem neki:D

ha ráköszönök, akkor ki volt ez, legjobb barátnőmmel egy év alatt egyszer találkoztam...

2010. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
onnan "találtam meg", hogy elmondta, hogy írt:) így nem volt nehéz:)
2010. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!