Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most érettségizők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érettségizők! Mennyire hanyagoljátok a párotokat, a közelgő vizsga miatt?

Figyelt kérdés

rossz érzés van bennem, hogy barátnőm nem teljesen őszinte velem.

azt mondja tanulni akar 7 végén, és ne találkozzunk.

csak 7 végéken tudunk találkozni egyébként.

MEgértem ,hogy érettségi stb...de én ugygondolom ,hogy ha akarna 7 közbe is tudna tanulni:/ meg rengeteget internetezik hétköznaponta is, szóval nemtudom. :/

Szeret meg minden, de nem volt felhőtlen az utóbbi pár hetünk. én nagyon nagyon szeretem, és félek más pasi van a dologba...

emlékszem néhány ve mikor én érettségiztem, meg sme fordult a fejembe, hogy az akkori baránőmet ,vagy a haverokat, hanyagoljam...7 közbe mindig elintéztem mindent, és hétvége meg szabad, meg buli stb...

érdekes, én emg tudtam oldani, és midnemellet full 4 esre érettségiztem.

szóval nemtudom mit gondoljak...bizalom nélkül nincs kapcsolat tudom..de hosszu tröténet ez, és nem mindennapi a kapcsolatunk az egyszer szent...

szóval ti hogy vagytok ezzel az érettségis témával?!

19/F



2012. ápr. 17. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én érettségi előtti hetekben is tudtam érdekes módon időt szakítani arra, aki számomra fontos. A többi csak kifogás.
2012. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én is így voltam...:/ ezért nem is értem őt.
2012. ápr. 17. 20:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Így van, nincs olyan ember, aki hanyagolná a barátait vagy a szeretteit ilyenkor sem. Ha akar találni, akkor talál időt.

(Ha valaki megakar tenni valamit, az megtalálja a módját. Aki meg nem, az talál rá kifogást.)

Persze azért legyél megértő, mond meg, hogy segítesz neki tanulni. Nem kell rögtön rosszra gondolni. Lehet stresszes és nem akarja, hogy elvond a figyelmét. De nem tudom, mert nem ismerem...

2012. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha érettséginél így van, mi lesz főiskolán, mikor félévente kell ennyiből vizsgázni?
2012. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok: egyébként most ugyanezt tapasztalom. Akikre akkoriban időt szorítottam, most érettségiznek és rohadtul nem kapok vissza 1 percnyi figyelmet sem tőlük... De ha szóba merem hozni, akkor én vagyok a szar, aki ki akarja sajátítani őket. Ja, értem...
2012. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nehezen tanul, és igen elvonnám a figyelmét tutira...azért is nem akarja hogy ott legyek szerintem.
2012. ápr. 17. 20:30
 7/17 lila nyuszi ***** válasza:
Neki az lehet a kikapcsolódás tanulás mellett ha egyedül lehet és nem veled. :/ Lehet, hogy csak ilyen típus de az is lehet, hogy nincs rendben a kapcsolatotok.
2012. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nemtudom tényleg :/

most eléggé felszinesnek tünt ahogy mondta..:/

2012. ápr. 17. 20:39
 9/17 anonim ***** válasza:
hát akkor beszélj vele. ne lelkizz csak próbálj meg segíteni neki. legyél vele figyelmesebb.
2012. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utalj rá, hogy fkivan, de ne mondd ki nyíltan. Írj neki, hogy hiányolod, és jó lenne már látni őt, de tudod, hogy nagyon elfoglalt, és írjon ő időpontot, hogy mikor jó..
2012. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!