Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a legkönnyebb egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb egy szakítást átvészeleni? 2éves kapcsolat, elmúlt benne a szerelem, szakított. Itt a vizsga időszakom tanulnom kéne, de nem megy, nem tudok erre se odafigyelni.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ennyi idő eltelte után már minden rossz, elfelejtettem aztis milyen úgy élni, mikor az ember szingli, milyen voltam előtte, hiányzik h keressen, hívjon, a hangja, minden. Megfogok bolondulni. 20on felüli vagyok:(
2011. máj. 10. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a tanulásra, máshogy nem megy. Elég gáz, hogy pont vizsgaidőszak előtt dobott amúgy. Mondjuk exem is ezt csinálta a három éves kapcsolatunk végén.
2011. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát nem lehet egyszerű így vizsgaidőszakban, de próbálj a tanulnivalóra koncentrálni és nyugi, nem fogsz megbolondulni.Igazából maguk a megszokott dolgok hiányoznak ( hangja, smsek, hívások), nem is igazából ő, hiszen elmúlt az iránta érzett szerelmed.Tisztázd magadban, hogy mi a fontos (per pill a vizsgákon kell túl lenni).Szánj időt arra, hogy összeszeded a rá emlékeztető dolgokat egy nagy dobozba, ami befér a szekrény aljába, vagy bárhova, ahol nincs szem előtt. Írj egy listát, amin minden rossz dolog rajta van, minden idegesítő szokása, ezt ha úgy érzed, előveszed és átolvasod, rájössz, hogy mennyire nem lett volna jó így folytatni, hiszen boldogtalan lennél és amúgy fiatal vagy, okos, szép, rengeteg pasi van még, akiknek tetszel és biztos van valahol egy, aki összetenné a kezét, ha a barátod lehetne, és így hogy szakítottál vele, nőtt az esély, hogy megtalálod Őt!Élvezd , hogy szingli vagy, foglalkozz magaddal (fodrász, kozmetikus, vásárlás), lett egy csomó idős, amit most már egy új hobbira vagy a barátaidra fordíthatsz!

22l

2011. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó adtál már jó tippet, de sajnos nem én szakítottam, hanem ő velem.

Köszönöm.

2011. máj. 10. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat ezt en is szeretnem tudni.


Velem 2 hete szakitott a baratom, egy ev es kilenc honap utan. Nagyon nehez, mivel tudom, hogy o is szeret engem es ezt nem tagadja. Az volt a gond, hogy nem vagyok elegge nyitott, baratsagos es beszedes. Es o sem tud velem mindenrol beszelni mert tul erossen szeretem.Mas lanyokkal viszont konnyen beszel barmirol, mert az ok velemenyuk nem szamit neki. Ezen kivul szinte minden tokeletes volt szerinte. Szeretne, hogy joban maradjuk, mert nagyon jol erzi magat amugy velem. Neha irogat facebookon, s mikor en nem valaszoltam kerdezte h mi van vele, hova tuntem el.

Mindenkinek azt mondja, hogy nagyon szeret, de nem latja ertelmet, hogy megint ujra kezdjuk.(tavaly ilyenkor meg szakitottunk,1 honapig kulon voltunk)


En remenykedem, hogy rajon arra, hogy megis en kellek neki es nem tud olyan konnyen elfelejteni ahogy azt elkepzelte.

Mindennel jobban szeretem.


22L

2011. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon sok kitartást és szerencsét kívánok utolsó! legább te járj jobban mint én.
2011. máj. 10. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát majd mikor aludni sem fogsz tudni, akkor vedd elő a könyveket és legalább tanulj. Amit a 22 éves lány mondott az nálam is bevált, mondjuk az elején elég nehéz volt negatív dolgokat felhozni, de aztán nagy lista lett. Nekem még sokat segített pár személy akikkel kölcsönösen kiöntöttük egymásnak a gondolatainkat. Semmiképp nem maradj sokat egyedül, ha valaki van veled jobban el tudsz lenni. Még ha nem is szóltok egymáshoz.

26 ff

2011. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!