Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most érettségizők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most érettségizők! Mennyire hanyagoljátok a párotokat, a közelgő vizsga miatt?

Figyelt kérdés

rossz érzés van bennem, hogy barátnőm nem teljesen őszinte velem.

azt mondja tanulni akar 7 végén, és ne találkozzunk.

csak 7 végéken tudunk találkozni egyébként.

MEgértem ,hogy érettségi stb...de én ugygondolom ,hogy ha akarna 7 közbe is tudna tanulni:/ meg rengeteget internetezik hétköznaponta is, szóval nemtudom. :/

Szeret meg minden, de nem volt felhőtlen az utóbbi pár hetünk. én nagyon nagyon szeretem, és félek más pasi van a dologba...

emlékszem néhány ve mikor én érettségiztem, meg sme fordult a fejembe, hogy az akkori baránőmet ,vagy a haverokat, hanyagoljam...7 közbe mindig elintéztem mindent, és hétvége meg szabad, meg buli stb...

érdekes, én emg tudtam oldani, és midnemellet full 4 esre érettségiztem.

szóval nemtudom mit gondoljak...bizalom nélkül nincs kapcsolat tudom..de hosszu tröténet ez, és nem mindennapi a kapcsolatunk az egyszer szent...

szóval ti hogy vagytok ezzel az érettségis témával?!

19/F



2012. ápr. 17. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
háááát... szerintem nem jó, ha ráhagyod hogy ő irányítson. Nem kell féltékenykedni, figyelj oda rá.
2012. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

odafigyelek meg minden, nem ezzel van a gond, sokkal inkább azzal ,hogy 7 közbe tudom hogy délutánonként szinte semmit sem csinál, csak netezik, aztán 7 végén emg ne találkozzunk emrt tanul...csak ez is ismerős ez a "tanulás" felkel délbe, 3 ig netezik tanul 2 órát, max 3 at, aztán szintén net...:/

bánt, hogy fontosabb az interneten lógnia mint velem lenni. jó mindenki utál tanulni de akkor is..:/

2012. ápr. 17. 23:21
 13/17 anonim ***** válasza:

NE HISZTIZZ NEKI MIATTA!

Én azt tettem, és nézd meg, most itt maradtam egyedül .. Ha támogatásra van szüksége, támogasd, sok múlik neki most ezen. Ha te nem teszed meg, meg fogja tenni más. Próbáld meg félretenni az igényeidet egy kis időre, visszakapod majd.

Ezerszer elmondtam neki, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja, bár már késő volt. Most azt a maradék idejét is mással tölti : )

2012. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Azt mondod egész nap netezik? Akkor lehet nem pasi van a dologban, csak szimplán netfüggő lett. Én is szeretek gépezni tanulás közbe. Félévkor például 1x egy jeggyel rosszabb lettem matekból, mert elb*sztam egy dogát egyesre, mert tanulás helyett a GTAt nyomtam egész este. :D Meglásd minden jóra fordul! :)
2012. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is most van érettségi, de simán meg tudom oldani, hogy a barátommal hetente 2x találkozzak. Ilyenkor még jó is egy kis plusz kikapcsolódás vele :) Szerintem valami nagyon nem stimmel a kapcsolatotokban..
2012. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kellett neked gyerekkel kezdeni..
2012. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tennis2123 válasza:
Lehet, hogy neki nem elég a 4-es.
2012. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!