Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Tinikori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Tinikori szerelem tarthat örökké?

Figyelt kérdés
Tapasztalat..vélemény..?

2012. ápr. 19. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7 éve vagyunk együtt a párommal,én 22 vagyok,ő 24.

Lassan 4 éve együtt is élünk és most várjuk az első baánkat!:)

2012. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván más, ha 18 évesen jönnek össze, mint az, ha 15 évesen. Utóbbi esetben nem, nem tartom valószínűnek, hogy örökké tartana. Még ha el is jutnának odáig, hogy összeházasodnak, ami MÁR nagy szó lenne, kb. már csak együttélés lenne pár év után, nem szerelem.


AMúgy é nem egy ilyen nőt ismerek. 15-16 évesen összejöttek valakivel, dúlt a szerelem, sok esetben még házasság is volt, aztán 22-23 éves korukban elváltak útjaik, pedig még gyerek is született. Most, ami így eszembe jut, 6 ilyen nőt ismerek. Sajnálom őket, mert elszúrták a fiatalságukat, sokan a sulit is abbahagyták a nagy szerelem miatt, most pedig egy kisboltban dolgoznak többnynire és a kutyának sem kellenek párkapcsolatra.

Mindent a kapcsolatukra alapoztak, csak arra már nem gondoltak, hogy lesznek ők is felnőttek, nagyobb igénnyel annál, hogy az első szerelmükkel legyenek.

2012. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
irígység szagát érzem:)
2012. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de igen. Ismerek egy párt, kb 35-40 év közöttiek, 16 évesen jöttek össze. Azóta három gyerekük van, házasok stb. Én 18 évesen jöttem össze a párommal, ennek lassan 9 éve, majd egy 30 év múlva visszatérünk a kérdésre.
2012. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
örökké tart..de mindig véget ér..
2012. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Anyuék 18 évesen jöttek össze, keresztanyámék 16 .. Már lassan az 50-et tapossák : ) Azt hittem én is ilyet találtam, biztos voltam benne, hogy életünk végéig együtt leszünk (4 év), de csak hiú remények voltak.
2012. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 15 éves volt,amikor megismerte a mostani férjét,18 évesen hozzáment.Most 33 éves,a férje 36,van 3 gyönyörű gyerekük és a mai napig imádják egymást,el nem tudom képzelni,hogy valaha elváljanak!
2012. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!