Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem el menni vagy erőltes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el menni vagy erőltessem? Vagy adjak neki 2-3 napot vagy az már késő?

Figyelt kérdés
6,5 éve együtt járunk másfél éve együtt élünk el akar hagyni mert szerinte nem megy de szerintem se! De tudom mi a probléma sajnos több éve sex kevés már 5 hónapja nem volt semmi! Ebből sok vita veszekedés persze azért máson is össze vesztünk már sok feszültség stresz, meg ölte ez lehet a szerelmünket de lehet inkább csak az övét? Kapcsolatunk eleje óta szedi a fogamzás gátlót annak meg az egyik mellék hatása no sex, javasoltam, hogy hagyja abba. Nincs ereje a kapcsolatunkat ujból kezdeni és változni bele fáradt! 3 napja el költözött sajnos! Nagyon hiányzik és nagyon szeretem őt nem tudok nélküli lenni és egyre rosszabbak napok is! Mi tegyek azon kívűl hagyjam el menni mert az nem akarom, vajon rá tudom beszélni erőltetni, lehet ez még szerelem, ha változtatunk dolgokon, vissza fog költözni???
2012. márc. 10. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak vége.A lemez lejárt.Ne pazaroljátok egymás idejét.
2012. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég könnyen fel fogod onnan messziről!
2012. márc. 10. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem igazán értem, ogy a fogamzás gátlótól annyira elment a kedve a szextől, hogy 5 hónapja nem volt semmi? Szerintem nála már teljesen kihűlt ez a kapcsolat, bármilyen nehéz ezt elfogadnod. Te magad azt írod, hogy ráerőltetni,szerinted az jó lenne?
2012. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az nem eröltetni akarom igazából, de szeretném helyre tenni!
2012. márc. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!