Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Van egy lány akivel elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Van egy lány akivel elég jó a viszonyom, de nem értem a viselkedését! A kérdésem:Érdemes megkockáztatnom a továbblépést hogy komolyabb szintre érjen a kapcsolatunk, vagy fogadjam el hogy tényleg csak barát vagyok számára és nem is lehetek több?

Figyelt kérdés

Kb fél éve ismerem, eleinte ritkán majd egyre gyakrabban találkozgattunk,ma már heti rendszerességűek a találkozóink.

ugy érzem sikerült a szimpátiáját is és a bizalmát is elnyernem,jól érzi magát velem,én is vele!

A közös barátaink a "csajomnak" mondják,de valahányszor megemlitődik ez a szó ő tiltakozik hogy nem a csajom,csak jó barátok vagyunk!



2012. ápr. 23. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kommunikáld le vele, ha ő azt mondja abrátok előtt hogy ő nem a csajod, csak barátod, akkor ott valami nem stimmel, kérdezd meg

24 L

2012. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megbeszélhetem vele,de lehet hogy ha kiteritem elötte a lapjaimat megváltozik minden,vagy jó irányba,vagy nem,és épp ezt nem tudom,kockáztassak vagy inkább még várjak hagy forja ki magát a kapcsolat?
2012. ápr. 24. 15:23
 3/11 anonim válasza:
Én is ilyesmi helyzetbe vagyok csak nálam nem tagadja a csaj barátok előtt, de azt se mondja hogy ő is szerlmes belém.Én nem merem elmondani neki hogy szeretem mert mi van ha nemet mond?És ha nemet mond akkor meg a suliba minden nap az lesz a beszédtéma és szerintem cikizni is fognak.
2012. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,nem könnyü sem a helyzet sem a döntés meghozása!

Kedves számomra ez a lány és semmi esetre sem akarnám elveszíteni,még a barátságát sem,viszont minél többet vagyok együtt vele annál jobban érzem hogy szeretném meg ölelni, megcsókolni,amit ugye barátként nem tehetek!sosem hittem a fiu lány barátságban de eleinte olyan jól alakultak a dolgok hogy azt hittem müködhet a barátság,de az érzelmek közbeszóltak!

2012. ápr. 24. 15:38
 5/11 anonim válasza:
Hát szerintem még sokan vagyunk így (én is így vagyok) és olyan hogy néha közeledni akar, néha nem, (vagyis én így érzem) és nem tudom hogy lépje-e tovább.......
2012. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Próbálkozz nála ne várj mert csak magadat gyötröd.
2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor is női szemmel azt mondom hogy el kell mondani a másiknak, egy idő után, mert ha nem alakul ki természetes módon, valahogy közölni kell...itt ha ilyet mond a csaj hogy nem vagytok együtt mikor ezt mondják nektek haverok..akkor az fura szerintem
2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel magam is az egyenes őszinte beszédet tartom leginkább célravezetőnek így hajlok rá hogy leüljek vele tisztázni kettőnk dolgát,de van egy kis tartás ezzel szemben bennem,mivel jártam már jó pár évvel ezelőtt ebben a cipőben és akkor igencsak taccsra tett a kiszemelt lány válasza merthogy bármennyire is biztos voltam a dolgomban ö mégis nemet mondott,ezzel a lánnyal viszont nem szeretném ugyanazt a hibát sem elkövetni,sem átélni!Talán hagynom kellene még egy kis időt a kapcsolatnak és a lánynak hogy benne is feléledjenek,avagy erősödjenek a tetteim és viselkedésem által irántam érzett érzelmei!
2012. ápr. 24. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
ok Te tudod, te ismered
2012. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen ismerem,nem csak őt de a magánéleti multját is!

Az elmult évek során eléggé megrendült a bizalma a férfiak iránt,mivel finoman szólva is elég cefetül bántak vele,a szeretetnek még halvány jelét sem mutaták iránta,lelkiekben nagyon összetörték,padlóra küldték önbecsülését,Ezért nem akarok én sem ajtóstól rontani a házba nála,már az is nagy szó hogy eltudtam érni hogy merjen bízni bennem! Mivel a bizalma számomra sokat érő dolog nem szívesen tenném kockára,és azt sem akarom hogy bennem is csalatkoznia keljen és azt gondolja rólam én is csak ártani akarnék neki!Szóval asszem én inkább a türelmemre és az időre bízom a megoldást!Továbbra is maradok barátja de közben teszek azért hogy feléledjenek oly mélységű érzelmei irántam mint énbennem őiránta!Egy csokor virág,vagy néhány kedveskedő bók,gesztus,apró mozdulat,közös felejthetetlen élmény,lassú de biztos léptekben talán célravezetőbb mint egy hirtelen lerohanás!Mindenki figyelmébe ajánlom,hogy a bizalom törékeny dolog,épp ezért igyekezzünk mások felénk tanúsított bizalmát értékként kezelni és aszerint cselekedni vele!!

2012. ápr. 25. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!