Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom ezt igy már tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom ezt igy már tovább (. ) Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
kezdem azt érezni, hogy a barátommal már nem olyan a kapcsolatunk, mint az elején. már nem törődik annyit velem, nem járunk el kettesben sehova, mindig cs a tv elött fekszünk. nem beszélgetünk rendesen és ez nekem annyira hiányzik, mert annyi dolog van amit elmondanék neki, de ő folyton cs a tvt bámulja, ha átjön hozzám akk is az az első dolga h bekapcsolja. az utóbbi egykét hónapban már alig szexelünk, cs egykét hetente, ami nekem iszonyúan kevés. régebben ez heti 3-4 alkalom volt. El is ment a kedvem már a szextől, mert már unalmas az egész. mindig cs hétvégén szexelünk, amikor ott alszok. Olyan kizámitható már az egész és nekem elegem van. Nagyon szeretem, de már nem birom ezt a viselkedést elviselni. tudnátok segiteni, hogy mit tegyek?
2011. ápr. 29. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele ezt, bár nem garantálom, hogy jobb lesz tőle a helyzet. Mi is így vagyunk ezzel, említettem is a páromnak a dolgokat, szép és jó volt kb két hétig, aztán megint ugyanaz lett...
2011. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélj vele hogy változtasson,ha nem teszi szakíts vele!

Mióta vagytok együtt?

2011. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 hónapja, de szakitani nem akarok mert nagyon szeretem:(
2011. ápr. 29. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha ennyire lapos már ez a kapcsolat, akkor szakítsatok. Előbb-utóbb úgy is kifogod dobni, akármennyire is szereted. Ne húzzátok egymás idejét, az élet túl rövid.
2011. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azért nem mentek sehova mert nincs elég pénz akkor ideje munkahelyet váltani vagy keresni, attól függ. Ha csak úgy akkor hagy ott. Mit szeretsz még benne a szexmentességet vagy az otthon punnyadást?
2011. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!