Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy bajban vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 5 éve vagyok együtt a párommal és menyasszony vagyok egy éve. De.. sokat veszekszünk és sokszor vagyunk rosszban, és... közben megtetszett valaki a munkahelyemen,és egy szemétnek érzem magam. próbáltam nem gondolni a másikra, de nem megy.a múltkor is mikor véletlenül megláttam a szabadnapomon, és egymásra néztünk akkorát dobbant a szívem, hogy azt hittem kiugrik. nem tudom mit tegyek!szeretem a párom, és nem tudnám elhagyni!hogy felejthetném el a másik srácot?tudnátok segíteni egy hülye libának?

2012. ápr. 25. 00:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én inkább arra bíztatnálak Téged, hogy próbáld ki a másik srácot is. Ha a vőlegényeddel nem minden frankó az azt jelenti, hogy kihagytál valamit az életből. És hidd el, jobb ha most teszed meg, mint 2 gyerekes anyukaként, vagy esetleg a kapuzárási pániknál nagymamaként.
2012. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ha már most sokat veszekedtek, és valószínűleg ezért is, már más nyugodt kolléga felé tekintgetsz, akkor kevés esélye lesz a kapcsolatodnak...

jobb ezzel minél hamarabb szembe nézned, és nem a házasságod első évében, nagyon jó esetben gyerek nélkül...

2012. ápr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van a problémédra, az se tuti, hogy segít: Munkahelyet kell váltanod
2012. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam, csak nem nagyon van más :( sajnos!
2012. ápr. 25. 01:13
 15/23 anonim ***** válasza:
ha állandóan látod a munkahelyeden, akkor pedig nem fogod tudni elfelejteni... ha szerencséd van, akkor ez csak egy fellángolás, és elmúlik magától.
2012. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
mármint?
2012. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Christian Death ***** válasza:

Hogyan felejtheted el?, meglatod ha hazasok lesztek te akarod majd elhagyni es egybol elfelejted nem fog hianyozni, majd akkor azt fogod mondani magadban hogy hogy lehettel ilyen hu:je.


Sajnos hiaba mondjuk mi kivulallok meg idosebbek, ugyis maradsz a reginel (en ugy vettem eszre hogy mindig a 2 valasztas kozul a rosszabbat valasztjuk eletunk soran)

2012. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 omba ***** válasza:

Szerintem az új fiút nem vetted volna észre, ha a vőlegényeddel OK lenne a dolog.

Szóval az mi, hogy sokszor vagytok rosszban?

Esküvő előtt ez túl sok, 5 év után valamennyire érthető.

Honnan tudod, hogy nem akarod elhagyni?

Miért?

2012. ápr. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha már hosszabb ideje ingatag vagy az érzelmeidben,akkor semmi esetre se házasodjatok össze,válásnak semmi értelme nincs.Nem tudnád elhagyni...5 év együttlét után kötődés,szeretet,megszokás...érthető.Viszont magadban kell letisztáznod,hogy mire van szükséged.Ne ülj rajta túl sokáig,mert az élet rövid,és mind kettőtöknek ketyeg az óra.
2012. ápr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez szép mit ne mondjak... Megkéri a kezedet, te elfogadod azt rögtön más hapsi kell már neked? k*rva gáz. Így kell szépen tönkretenni egy férfi életét. A legtöbb nőnek az a baja hogy nehezen tudnak felnőni a férfiak egy komoly kapcsolathoz. Ő már elhatározta hogy veled szeretné leélni az életét erre te így hálalnád meg? Sürgösen felejtsd el a másik gyereket, válts munka helyet. Melyik fontosabb neked a kapcsolatod, vagy a munka?
2012. ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!