Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem, vagy csak bemesél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés

Ha csak rágondolok is, úgy érzem nagyon ver a szívem, zavarba jövök még csak akkor is, ha nagyon rá gondolok, a levegőt kapkodnom kell, a pulzusom úgy érzem megnő, illetve egyszerűen úgy elmosolyodom hogy csak na.


Ez szerelem vagy csak bemesélem magamnak? Van tőle szebb, dögösebb is, nem is kicsivel, de én mégis belé vagyok szerelmes? Nem mintha nem szeretném hogy a barátnőm legyen, mert úgy érzem ő tetszik nagyon, vele tudok bármit is elképzelni, de akkor sok fiú miért inkább a dögösebb "jobbnőket" választják? Én úgy érzem csakis ezzel a lánnyal lehetek boldog, illetve csak én adhatom meg neki azt, amire szüksége van.



2012. ápr. 25. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van tőle szebb és dögösebb csaj,de neked ő tetszik és kell akkor szereted őt.Nem minden a szépség és nem kell másokat utánoznod,neked ő tetszik és kész.Mit érsz vele hogy dögös a csajod,ha nem érzed azt az érzést amit a kevésbé dögösnél érzel.?Halgass a szivedre !
2012. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!


Hát van egy dögös csaj akivel talán összejöhetnék, de nem vonz, jól néz ki, de egyáltalán nem vonz.

Viszont ez a csaj akiről beszélek, áá most gyerekes leszek, de olyan aranyos, olyan szép, annyira tudnám őt szeretni. :)

2012. ápr. 25. 12:04
 3/4 anonim válasza:
Hány éves vagy ? Ez biztos szerelem : ) Remélem összejöttök , ha igen sok boldogságot ! :-D
2012. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akit szeretsz és érzelmeid vannak iránta,azt válaszd!
2012. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!