Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan állnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan állnátok egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és még nem élek függetlenül. Egyetemet nemrég fejeztem be, de már jó ideje rájöttem hogy nem az a pálya az utam amin elindultam. CSak amit elkezdek azt véghez is viszem. Szeretnék valami újba belevágni,új terveket szőni és addig is valamilyen átmeneti munkát keresek hogy mielőbb elindulhassak függetlenedhessek. De jelenleg még a szülői házban élek, és rövid távon még nincs lehetőségem váltani.


A lányok miatt ez már nagyon frusztrál nem tesz jót az önbizalmamnak. Komoly kapcsolatot szeretnék de nem tudom van e lány akit ez ne zavarna elfogadná. Kellemetlen nekem ismerkedés során azt mondani, hogy nem vagyok még független. Pusztán az egy éjszakás kalandok már jó ideje ki vannak lőve nálam, igaz nem is erre hajtok alapvetően de azért néha jó lenne, amíg nincs komoly. De ez a kiskamasz feeling nagyon nem jön be a lányoknak az tuti, kevesen tolerálják. Legutóbb egy fél éve amikor ilyesmivel próbálkoztam meg is kaptam egy élcelődő megjegyzést egy csajtól ezzel kapcsolatban nem esett jól.

De persze megértem.


Lányok hogy állnátok egy ilyen helyzethez ha teszem azt ismerkednénk?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2012. ápr. 26. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy éjszakásra beállva és nem is bírom az ilyet.


22/L

2012. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk barátom, még ha nem is vagy a barátom, bár én már közel vagyok a 30-hoz, saját lakásom még sincs és jelenleg szüleimmel élek. Költözz el, vagy keress egy lányt, aki így is elfogad.
2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Alapvetően én sem én is komoly kapcsolatban gondolkozok. De férfi vagyok, szükségletekkel, ha egy hosszabb ideje nincs kapcsolat, női törődés, akkor megfordul a fejemben.
2012. ápr. 26. 11:33
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az a gondom, az ilyen hozzáállással: "szükségleteim vannak", hogy lealacsonyítod magad egy állat szintjére... és tapasztalat szerint a párkapcsolatban is ez lesz, ebben nem leszel más. Ha nem kapsz meg valamit itthon, mert beteg a lány vagy kimerült, mert sok a dolga, rögtön lépsz más felé, és nem biztos, hogy közlöd a drágáddal.


Én inkább kihagynálak, kösz.

2012. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Második köszönöm igen szeretnék, de időre van még szükségem hogy megteremtsem a körülményeket. Legelőször is a munka találás. Viszont több mint egy éve nincs barátnőm, nagyon hiányzik a női törődés és én is szeretnék szeretni. Nem lenne túl vidám addig várni az ismerkedéssel.. Kitartást és sok szerencsét neked is!
2012. ápr. 26. 11:37
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Párom (24/f) is szüleinél lakik még, bár ő most felfüggesztette a tanulmányait, és dolgozik, következő félévben folytatja majd az egyetemi tanulmányait a munkája mellett.

Engem nem zavart, és most sem zavar a dolog, én is tanulok még, és a szüleimmel élek. Szeretem, ha egy férfinak vannak tervei, és halad valamerre, de nem baj, ha még csak a küszöbén áll a dolgoknak, és nem a közepén. Csak tényleg láthatóan haladjon előre. =)

2012. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Első: Nagyon rosszul fogalmaztam nem vagyok ilyen ember. A szükségletek alatt nem csak szexuálisan értettem.. Több hónapot is várnék egy lányra ha szeretem. Úgy értettem hogy a női törődés mindenestül hiányzik, hogy foglalkozzunk egymással, szeretjük egymást és igen ehhez hozzátartozik a szex is de nem az hiányzik a legjobban. Egy kezemen megszámolom hány egy éjszakásom volt életemben. Nem arra vágyom.
2012. ápr. 26. 11:40
 8/18 A kérdező kommentje:
Scorpia tetszik a hozzáállásod. Én még az út legelején vagyok, mondtam új célokat új motivációt keresek ami idő de meglesz. Addig is találok valami munkát hogy elindulhassak, mert értelemszerűen ha még tovább akarok tanulni az majd csak levelezőn lesz lehetséges.
2012. ápr. 26. 11:45
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, teljesen általános dolog, hogy 25 évesen valaki még a szüleivel él Magyarországon. Az lenne furcsa, ha már önállóan élnél. Szerintem ezen nincs mit szégyelned!
2012. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen eben lehet valami, csak a helyzetem összetettebb. Mert ha valaki úgy él otthon, hogy már szinte le van minden alap fektetve, megfelelő szakképzettség, tuti jó diploma, vagy már biztos munkahelyen dolgozik az más helyzet.

Én mivel nem akarom tovább folytatni az elkezdetett, gyakorlatilag a nulláról kezdem építeni magam 25 évesen. És ez hosszú folyamat lesz mert rövidtávon valamilyen meló, hosszabban újabb suli.

Az is kérdéses hogy ehhez hogyan állnak a lányok.. Sokan ebben a korban 25-27 már elvárják hogy legyen valami egzisztencia stb. Én most ilyen téren semmit se tudok nyújtani

2012. ápr. 26. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!