Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan állnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan állnátok egy ilyen helyzethez, mit szólnátok hozzá? Expasas az új kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Ha összejönnétek egy lánnyal, akit tényleg imádtok, és nem csak egy futó kaland, hanem úgy érzitek, megtaláltátok az igazit, és egymás felei vagytok, szóval egy ilyen kapcsolatba beleférne-e az, hogy a lány a volt barátjával tartsa a kapcsolatot (és persze ezt rögtön meg is mondaná az elején, hogy ez a helyzet van). És nem úgy lenne az expasi jelen(aki egyébként nem egy tipikus ösztönvezérelt férfi, és nem is egy huszonéves), mint az expasi, hanem mint egy fontos ember (mint pl. szülők, tesók, stb.). Mert én most olyan helyzetben vagyok, hogy lehet, jobb lenne különmenni a párommal, pedig 7 éve vagyunk együtt és imádom. De már nem úgy. És ha bejönne egy új kapcsolat (amit egyébként nem tudok elképzelni, egyáltalán, hogy másba bele tudnék-e zúgni), biztos, hogy tartanám vele a kapcsolatot, de úgy, mint a legjobb barátom, munkatársam, stb. Szóval ez a kapcsolat több volt, mint egy múló szerelem, és nem akarom kidobni az ablakon, én 80 éves koromban is akarok róla tudni. Tehát ez megérthető-e lenne annak a pacáknak, akivel összejönnék? Hogy van valaki, aki fontos nekem, de nem szerelem, szex szempontjából. Tehát féltékenyek lennétek-e, ha a lány teljesen megbízható, pusztán van egy egy ember az életében, aki neki nagyon fontos - és mellesleg férfi.

A válaszotokat légyszi indokoljátok is meg.

Köszi.


23L


2010. jan. 22. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is,ezért én is várok vmi épkézláb választ. 24L
2010. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha az ex egy fontos férfi, a jövendőbelid meg csak egy "pacák" akkor nem. Nem érthető, ha ex akkor maradjon is ex távolságban. Miért kell vele tartani a kapcsolatot?
2010. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A jövendőbelimről nem tudok nyilatkozni, ezért neveztem pacáknak-ami egyébként nálam egyáltalán nem negatív dolog.

Egyébként mivel nem jönnék össze akárkivel, ezért az új pasas is egy marha fontos személy lenne, értelemszerűen..

Éppen ez az, hogy az exhez nem úgy kéne viszonyulni, hogy az ex. Én sem tudnék így rátekinteni, hiszen nem egy 1 éves kapcsolat, ami csak a szerelemről és lángolásról szól, sokkal több ennél. Tehát az ex nekem nem egy volt pasas, hanem egy ember, akinek a lénye, lelke, gondolatai fontosak a számomra. Nem tudom, mennyire érthető.

2010. jan. 22. 14:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biztos nem jönnék össze veled, de ne sértődj meg:) 23
2010. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kicsit gondoldj bele fordított szituációba. Te mit szólnál hozzá ha a pasid ennyire ragaszkodna az exéhez? Nem lennél féltékeny? Egy vita után amikor átmenne hozzá beszélgetni akkor nem kezdenél el azon filózni, hogy na most mit csinálhatnak? Egy kis vígaszszex? Szerintem ez igy nem működhet. Ráadásul a pasik is szoktak féltékenyek lenni:) Tudnod kell, hogy hol a prioritás. Ha tényleg imádod a jelenlegi párodat tudnod kell érte áldozatot hozni. Engem tuti bosszantana a szituáció és választásra kényszerítenélek. 21/F
2010. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezért kérdeztem meg ezt a dolgot, mert érzem én, hogy ez a legtöbb párkapcsolatba nem fér bele. Egyébként jelenleg nincs új pasas, ez csak egy feltevés.

Próbáltam a fordítottjába belegondolni, de ugyanígy, ahogy az én esetemben, ebben is nagyon számítana, milyen az ex és milyen az én új párom. Ha az új pasas ismerne engem, az exemet, és az exemmel való kapcsolatot, szerintem megnyugodna. Bár arra is marhára féltékenynek lehet lenni, ha valaki lelki síkon nagyon jól megvan valakivel.

Egy kis vígaszszex se nálam, se az új pasasnál nem jöhetne szóba. Meg az se, hogyha veszekszünk, azt ne lehetne megbeszélni. Szóval ez teljesen kilőve, mondom, hogy nem jönnék össze akárkivel (pl. akiben nem lehet megbízni), és mondom, hogy nálam se jöhetne szóba semmilyen testiség az exbaráttal. Nem ezért akarom a kapcsolatot vele tartani.

2010. jan. 22. 15:17
 7/11 anonim válasza:
Te engednéd a pasidnak? Nálad mivel érdemli ki a srác a bizalmadad? Mert, ha benned semmiféle féltéknységet nem keltene ha ennyire ragaszkodna a volt barátnőjéhez akkor én őszintén tisztellek :) Az én barátnőm még arra a lányra is teljessen féltékeny volt akit kissrác korom óta ismerek pedig köztünk aztán tényleg nemvolt semmiféle testiség 21/F
2010. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez nagyon tré, biztos, hogy az agyamra mennél, mondjuk összeveszünk, erre szaladsz az exedhez, hogy megbeszéld vele, mert barátok vagytok, én meg rágom magam, hogy mikor dugtok össze? hát ilyenből én nem kérnék... pff...
2010. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hahó, utolsó, nem ismersz engem, nem vagyok egy veszekedős-sértődős-hü lye pics@, aki fut a volt barátjához.. Te viszont elég jól leírható vagy ebből a gondolatodból, így nyugi, nem fenyeget az a veszély, hogy összejöjjek veled..

Egyébként meg ez nem abból állna, hogy egyfolytában lógnék a voltpasin, hanem szimplán tartanám vele a kapcsolatot, tudnék róla, összefutnék vele, hetente, havonta, mittudomén. Nem hiszem el, hogy nektek fiúk nincs olyan lányismerősötök, akitől nem akartok semmit, csak bírjátok, szerettek vele beszélgetni. Nekem van egy pár férfibarátom, akiket nagyra tartok, tisztelek és szeretek, és örülök, hogy vannak. Mert lehet velük beszélgetni, és jókat gondolnak. Ennyi. Miért kéne az ellenkező neműekhez csak felületesen hozzállni, vagy miért kéne rögtön a férfi-nő viszonyra asszociálni? Egy normális ember, ennyi, az meg marhára nem érdekel, hogy fiú-e vagy lány.

Utolsó előtti, nem vagyok egy féltékeny típus, és valószínűleg nem jönnék össze egy megbízhatatlan pasassal, vagy legalábbis akkor nem lenne hosszú életű a kapcsolatunk.. De az szerintem belefér, hogy tiszteli és bírja az exnőjét, és azért lett ex, mert valami nem stimmelt, és azért van velem, mert velem minden oké. Nem? De attól még miért kéne utálni az exet? És miért ne tarthatná vele a kapcsolatot. DE ha ez a helyzet állna fenn, mindenképpen meg szeretném ismerni az exnőt is, hogy lássam, milyen, és ha már ilyen fontos a páromnak, akkor pláne érdekelne, ki ez a nő.

2010. jan. 22. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem lennék a jövendőbelid helyében. Ismerem már ezt a "volt pasim tök jó fej, mindent meg tudunk beszélni" dumát. Nincs olyan nő akit ne lehetne elcsábítani, persze neked lehet hogy nem áll fenn ez a veszély, hogy megcsalod vele a párodat, de ha választani kéne a szerelmed és aközött, hogy tartod továbbra is a kapcsolatot az exedet akkor is az exet választanád?
2010. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!