Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan állnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan állnátok egy ilyen helyzethez?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és még nem élek függetlenül. Egyetemet nemrég fejeztem be, de már jó ideje rájöttem hogy nem az a pálya az utam amin elindultam. CSak amit elkezdek azt véghez is viszem. Szeretnék valami újba belevágni,új terveket szőni és addig is valamilyen átmeneti munkát keresek hogy mielőbb elindulhassak függetlenedhessek. De jelenleg még a szülői házban élek, és rövid távon még nincs lehetőségem váltani.


A lányok miatt ez már nagyon frusztrál nem tesz jót az önbizalmamnak. Komoly kapcsolatot szeretnék de nem tudom van e lány akit ez ne zavarna elfogadná. Kellemetlen nekem ismerkedés során azt mondani, hogy nem vagyok még független. Pusztán az egy éjszakás kalandok már jó ideje ki vannak lőve nálam, igaz nem is erre hajtok alapvetően de azért néha jó lenne, amíg nincs komoly. De ez a kiskamasz feeling nagyon nem jön be a lányoknak az tuti, kevesen tolerálják. Legutóbb egy fél éve amikor ilyesmivel próbálkoztam meg is kaptam egy élcelődő megjegyzést egy csajtól ezzel kapcsolatban nem esett jól.

De persze megértem.


Lányok hogy állnátok egy ilyen helyzethez ha teszem azt ismerkednénk?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2012. ápr. 26. 11:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ha nem is egzisztenciát de biztos jövőképet mindenképp.
2012. ápr. 26. 12:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy élj úgy, hogy ne bánj meg semmit. Ha az általad tanultakkal nem lennél boldog az életben akkor válts és kezdj olyanba ami tetszik, amit szívesen csinálnál. Én nem szívesen élnék olyan emberrel, aki azért boldogtalan, mert teljesíthette be álmait. Én is boldogtalan lennék mellette mert erről nem én tehetek.


Szóval lesz lány aki megérti és lesz aki nem. Nekem a párom lelki és testi egészsége fontosabb minden másnál.


Első válaszoló

2012. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én még itt sem tartok, úgyhogy nem ítélkezem.
2012. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha, nagyon tetszenél, az, hogy otthon laksz önmagában nem zavarna. Nem nevelkedtem búrában, tisztában vagyok a mai magyarországi helyzettel, a fiatal pályakezdők helyzetével. Engem inkább az érdekelne, hogyan élsz otthon. Mert ha anyukád csinál helyetted mindent és egy tisztességes ebédet nem tudsz magadnak elkészíteni, a ruháidat kimosni és ha kell vasalni, akkor nálam felejtős a téma.
2012. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első tetszik a hozzáállásod, ilyen lányt szeretnék én is aki támogat. Csak más az ha kapcsolat közben éri az embert egy ilyen helyzet és más az, ha ilyen körülményekkel szeretnél kapcsolatot KEZDENI.

De a párod szerencsés :)


Utolsó ellátom önmagamat, bár nagy főző tudományom nincs sajnos, de alapkajákat csinálok magamnak.. Lehet majd rámegyek és tanulok még. :)

2012. ápr. 26. 19:00
 16/18 anonim válasza:

Keress gyorsan akármilyen szar melót és vegyél ki egy garzonlakást. Hopp máris független vagy. Egyébként alapból nem jönnek be ezek a férfiak, akik nem képesek a saját lábukra állni, értem én, hogy nincsmunka, meg másikút, meg stb. na de azért kínos lehet, hogy anyu apu a másik szobában alszik, míg te döngeted a nődet.

20L

2012. ápr. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én semmilyen nőt nem döngetek a szomszédban. Nekem ez nem megy. Korábban nagyobb saját életterem volt, most olyan helyzetbe kerültünk hogy valóban két szóba egyikbe ők másikba én. Én így nem hozok fel ide csak úgy senkit. De nem is erre vágyok, komoly kapcsolatot szeretnék mindennél jobban, csak azon gondolkozom van e erre esélyem egyáltalán a függetlenedés előtt, van e olyan lány aki elfogadja ezt helyzetet. Vagy törődjek bele és ha kivívtam a függetlenségem utána lesz csak újra barátnő.. de már így is nagyon magányos vagyok
2012. ápr. 29. 00:18
 18/18 A kérdező kommentje:
szoba elnézést, :)
2012. ápr. 29. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!