Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elterelem a figyelmemet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elterelem a figyelmemet az exemről akkor könnyebb elfelejteni őt? Vagy csak szőnyeg alá söpröm a gondot és később még rosszabb lesz mikor kijön belőlem?

Figyelt kérdés

Megpróbálok nem rá gondolni, állandóan csinálok valami programot, munkát adok magamnak, filmet nézek, barátnőzök stb. Ha komolyabban eszembe jutna, nem hagyom magam sírni, hanem gyorsan csinálok valamit. Tudom, hogy nagyon padlón lennk ha foglalkoznék a dologgal, most is hogy rá gondolok kicsit borzasztó szomorúság önt el. 4 évig voltunk együtt, egy hónapja történt a szakítás.

Később így rosszabb lesz vagy tényleg túl tudok vajon jutni?

Köszi ha válaszolsz.

23L



2012. ápr. 25. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer lehet egy olyan pillanatban úgyis előjön,amikor épp amúgy azt hiszed, hogy nagyon jól érzed magad! De szerintem ez miatt ne aggódj, foglald le magad amennyire csak tudod!

Túl fogod élni!

2012. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem csak a szőnyeg alá söpröd, kezdetben biztosan, idővel meg ki tudja...
2012. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem később lesz rosszabb, csak elnyújtod vele szerintem. Én ha a nagy pörgések utána egyedül maradok pl így este, mindig rámjön a bőghetnék, és ilyenkor rosszabb, mintha folyton csak sírnék. Ettől függetlenül tököm tele a bőgéssel, inkább lenne már jókedvem, bár lenne rá okom : )

Én nem tudom mi a helyes, azt csináld, amitől jól érzed magad.

Nem akarod leírni, mi történt?

2012. ápr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!