Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez még az egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még az egészséges párkapcsolatok közé sorolható?

Figyelt kérdés
A pasimmal sose becézgetjük egymást, (de amikor leszopom imád 'r.ibancom'nak és 'k.urvám'nak hívni) nem használjuk soha a 'szeretkezés', 'szerelmeskedés' szavakat, inkább annyit mondunk csak, hogy 'dugj meg' vagy 'b.asszunk'. Szopás után szeretjük ha lenyelem vagy ha az arcomra élvezhet. Sokszor szólunk be egymásnak, vagy megcsalással poénkodunk. Kíváncsiak vagyunk az itteniek véleményére, hogy szerintetek ez még egészséges-e? (Szeretjük egymást.)

2012. ápr. 28. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kb azon a szinten mozog, mintha megkérdeznéd mi a zaj.


Mindenkinek más.


Ha nektek így jó akkor mit érdekel más?

2012. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze
2012. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást,szal igen.
2012. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem látok itt problémát, bár a becézketést hiányolnám. Én is szoktam megcsalással poénkodni, de az annyira egyértelműen kamu, hogy tényleg csak hülyéskedünk vele. Az arcra élvezést se bírnám, de hát ha Te szereted, nem tudom, mi lenne itt egészségtelen.
2012. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hanariko ***** válasza:
elsőnek igaza van, mindenkinek más a normális, elfogadható. ha TI szeretiteket ezeket (merthogy mindenhol többesszámot írtál) akkor minden okés :P
2012. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gloria92 ***** válasza:
Teljesen normális. A cuki becenevek meg megölik a szexuális vágyat. Engem a hideg ráz ki tőlük.
2012. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ti mindketten elégedettek vagytok a helyzettel, akkor rendben van. Lehet, hogy mások nem beszólnak, vagy lenéznek, de nem értem miért, hisz nem nekik kell megfelelnetek, hanem egymásnak, és ha ez megvan, akkor szerintem minden oké.

21L

2012. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól eltekintve hogy a b.szás szót sose használnám a saját nemi életemre (a lovak b.sznak meg a kutyák) de ha nektek így jó akkor ja.
2012. máj. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
oszt hülyének nézzük a hülyéket mi?
2012. máj. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!