Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy a férjetek megcsalni készül benneteket? Elmondanátok, hogy rájöttetek vagy hallgatnátok? A kapcsolatunk elég rossz, de nem gondoltam, hogy ennyire.

Figyelt kérdés
Egy internetes szexoldalon hirdető nővel felvette a kapcsolatot, nem tudja, hogy lebukott?
2012. márc. 10. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
hagyd ott.. ami nem megy, azt nem kell erőltetni. sajnálattal olvasom h ismét tönkrement egy család.. én inkább nem is megyek férjhez :(
2012. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ciki van, nem mondanék inkább semmit csak kilépnék az életéből.Így megmarad a méltóságod.
2012. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem említeném.Csak összepakolnék és elmennék jó messzire.Beadnám a válást és emelt fővel távoznék az életéből.
2012. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
de mit emlitenétek meg válóoknak? miért nem buktatnátok le? én nem rendeznék hisztit, csak elmondanám, h tudom, valamint azt is h ezt jól elb.szta.. és fognám magam, és mennék.....
2012. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi! Ez elég egyértelműnek látszik:( Szerintem nem bírom ki, h hallgassak, de botrány lesz....
2012. márc. 10. 15:19
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
én odamennék elé és felpofoznám, és közölném vele,hogy tudom mire készül és hogy beadom a válópert..... ha tied a ház, ahol vagytok,akkor még aznap kidobnám onnan.
2012. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megütni nem merem, nem is vagyok olyan. Meg abból verekedés lenne, ami nem hinném, hogy a 11 hónapos kisfiunknak jót tenne:(
2012. márc. 10. 15:25
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
verekedés?????? miiiii? visszaütne???? na most rögtön hagyd ott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szerintem az lenne...
2012. márc. 10. 15:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Szeretném megkérdezni, hogy mióta vagytok házasok, és miért romlott meg a kapcsolatotok?


Sokan azt tanácsolják, hogy most azonnal hagyd el, de elfelejtenek pár dolgot.

Ő nem simán csak a barátod, hanem a férjed aki magyarázattal tartozik. Van egy 11 hónapos pici babátok akire szintén gondolnotok kell. Ha nincsen alapos okod rá, hogy elhagyd, szerintem inkább beszéljétek meg a dolgot értelmes felnőtt emberek módjára. Bár a helyedben én is leakarnám ütni, és persze kva szarul esne, hogy ezt akarta tenni, de a lényeg az, hogy még nem tette meg.

(Bár ez nem rajta múlott.)

Persze régen rossz, hogy gondolt a megcsalásra, de ha tényleg úgy megromlott a kapcsolatotok, akkor lehetett volna egy kicsit sejteni.

Le kell ülnötök, és együtt közösen megbeszélni a problémákat. Minél előbb annál jobb!


Viszont ezt a verekedős részt nagyon nem értem.

Megütött téged már valaha? Vagy miért feltételezed, hogy kezet emelne rád?

Emellett mi ez az ősember szokás?

2012. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!