Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs senkim? Szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim? Szó szerint senkim. Se barátaim se szerelmem. Kilátástalan a helyzet semmi se segíthet---vannak tippjeitek h könnyebben tudjak ismernekdni? Vagy h egyáltalán tudjak.18L

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés.nekem is párom van aki mindig mellettem van és 2barátnöm,akik közül egyel talizok hetente ,másikkal sosem szinte,mert dolgozik...suliban ismerkedj szerintem ott a legkönyebb.ha nem jársz suliba?!akkor munkahelyen,de buli helyen is biztos lehet,bár én oda nem is nagyon jártam,meg nekem olyan barátok nem kellenek...
2011. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
a suliban nem nagyon találtam meg az embereimet...
2011. jún. 20. 11:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ahelyett hogy Gy.I.K-ra írogatsz tessék kimenni emberekkel beszélgetni. Esetleg klubbokba, vagy bármilyen külön foglálkozásra járni, ami érdekel...nem pedig ülni és sajnálni magad.
2011. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sem itt kellene vigaszt/megoldást keresni.

ON: Járj el társaságba, gondolom vannak unokatesóid vagy tesóid, lógj velük, gondolom nekik vannak társasági körei. Suliban/munkahelyen miért nem tudsz ismerkedni? Lehet hogy az ismerkedéssel van bajod, vannak ilyen fóbiák is, lehet hogy jó volna esetleg pszichológushoz fordulni, hogy van-e valami bajod.

Egyébként szedd össze magad, légy igényes, adj magadra, és az nagyobb önbizalmat ad. Remélem tudtam valamennyire segíteni. Nagyon sok sikert! ;)

16L

2011. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ismerek egy hasonló lányt, se barátja se haverjai, senkije sem volt. Igaz, ő egy nagyon kis faluból van, de egyetemre jár Szegedre, ott is csak ilyen "ál barátai" vannak, tehát csak látszat. Aztán megtalálta a szerelmet, méghozzá a neten. Az egyik legjobb haverommal jöttek össze, és már lassan 2 éve nagyon boldogok, pedig van hogy havonta csak egyszer találkoznak mert távkapcsolat, de már tervezik az összeköltözést. Tehát előtted van a megoldás: az internet.
2011. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is kb így vagyok, csak fiúban:S


18/F

2011. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol, merre laksz?
2011. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam.

Aztán neten én is megtaláltam a szerelmet. Ő a legjobb barátom és a szerelmem is egyben, úgy érzem nincs is másra szükségem. Igaz, hogy a távkapcsolat néha nehéz, de kibirjuk.:)

2011. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mész tovább tanulni? Mert ha szeptembertől elkerülsz egyetemre, meg fogsz lepődni, mennyire kitágul a számodra a világ. Ott biztosan lesznek majd barátaid, és kis szerencsével párod is.


Egyébként neten is ismerkedhetsz.

2011. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki valamerre, az ilyet így hirtelen nem lehet megoldani, de legalább addig is csinálj valami értelmeset! Ha már jól érzed magad, akkor visszatér az önbizalmad ilyen szempontból. Amúgy merre laksz? Én is beszélgetnék veled épp ráérek :P


17/f

2011. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!