Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Annyira furcsa... Mostanában mindig azon gondolkozom, hogy milyen lesz szerelmesnek lenni. Meg ehhez hasonlókon. Főleg a csókon. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből ezeket a gondolatokat, és olyan fura érzés kerít hatalmába mikor ilyeneken agyalok. Izgatott leszek, izgalommal vegyes várakozást érzek. Olyan, mintha szerelmes lennék a szerelembe. Vagyis ez így most elég hülyén hangzott, mert még nem voltam szerelmes, de most egyszerűen vágyom rá, sóvárgok utána. Ha látok egy párt az utcán, akkor az jut eszembe, hogy milyen jó lehet nekik. Milyen jó lehet átölelni egy fiút. Milyen lehet érezni az érintését. Szinte alig gondolok másra. Kezdem magam megőrjíteni. Tegnap is néztem a Segítség, elraboltam magam!-ot, és annyira annyira hmm... jó volt. Vagy nem is, inkább izgalmas, áááá nem tudom megfogalmazni azt az érzést. Mikor megcsókolta, akkor annyira, talán boldog voltam? Nem tudom, mégis olyan nagy hatással volt rám az a néhány romantikus képsor, és ilyen furcsa, bezsongott érzésem lett. Ráadásul annyi kérdés párosul ezekhez a gondolatokhoz... Vajon én mikor fogok megcsókolni valakit? Vagy ő fog engem? Romantikus lesz? Élvezni fogom? Könyörgöm, leszek egyáltalán szerelmes???

Öhmm... kicsit elragadtattam magam, tehát az igazi kérdés az, hogy miért? Miért érzek így?



2012. máj. 6. 11:07
 1/8 A kérdező kommentje:

Látom áttették ebbe a kategóriába. Eredetileg a kamaszokhoz szántam, de végül is ide tényleg jobban illik.

15/L

2012. máj. 6. 11:26
 2/8 Ájron ***** válasza:
Én ugyanazt szoktam érezni mint te, csak ez kiegészül a fájdalommal... Bármennyire is szerettem egy lányt, bármennyire és bárhogy is próbálkoztam, soha sem lett belőle semmi. Aztán meg látom, hogy egy pár hetes ismeretség után egy bunkó parajjal nyalják falják egymást. (később ugyanez a bunkó paraj a haverjával már azt tárgyalta mikor kéne megcsalnia a lányt.) Hiába voltam kedves, hiába szerettem tiszta szívemből, még megismerni sem volt hajlandó... és szinte mindig ugyanez... mondjuk biztos bennem van a hiba...
2012. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

soha nem szabad magadat okolni. fiú vagy, vagy lány? hány éves?(utolsó kommentelő.)

kérdező: sajnos én is így vagyok vele. volt egy pasim, de ő nem szeretett, és soha nem csókolt meg. 8 napig jártunk, és nem tudtam meg, hogy milyen egy igazi, forró csók. :S miért ilyen kegyetlen a sors??

2012. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ájron ***** válasza:
Fiú vagyok és 19 éves.
2012. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ammm...hat huuu...nem sporoltad a karaktereket na de mindegy...igazabol mindenki igy erez aki valamiert vagyik a szerelemre.legalabbis szerintem.mar csak az a kerdes hogy vajon neked miert van szukseged a szerelemre.na jo igazabol mindenkinek szuksege van ra de mindenkinek mas ok miatt.ha gondolod irj priviben es beszelhetunk meg errol a temarol...:)
2012. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 26 éves koromig voltam ebben az életszakaszban.

Ne add fel! Úthenger, előre! :-)

Ezzel nem azt mondom, hogy legyél bunkó, csak légy férfi.

Keress egy lányt, aki elfogad. Nem baj, ha nem az eseted, nem kell rögtön feleséget találni, csak legyetek együtt pár hónapig. Ő gatyába ráz téged, elhiheted, és azért nagyon kellemes tud lenni egy ilyen kapcsolat is. Én is így voltam az első barátnőmmel. Ez jobb, mint több év "önképzés", és a te elvárásaidat is csiszolja egy kicsit a másik nem iránt. H végül szétmentek (engem ő dobott ki), akkor utána sokkal gyorsabban találsz újat.


39F

2012. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Öhmm... '15/L' :) de azért az utolsó válasz is hasznos volt valamilyen szinten.

2012. jún. 18. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Öhmmm... egy dolog nagyon fontos. NE légy férfi. :-D

Valaki meg fog találni téged, ne aggódj. Még van időd. :-)

2012. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!