Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A hormonok miatt vagyok ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hormonok miatt vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Sokáig voltak gondok a menstruációmmal, kb. egy éve nem jött meg, de mióta szedek egy gyógyszert amit a nőgyógyász írt föl, megjött, megnőttek a melleim, és egyfolytában olyan furcsa érzésem van. bárkit meglátok az utcán vagy interneten mindig elképzelem magam ahogyan csókolózunk meg ölelgetjük egymást az ágyban, meg azt csináljuk :D mondjuk még soha nem volt barátom, nem is vagyok annyira szerelmes most senkibe, csókolózni csókolóztam már, de miért érzem ezt? a gyógyszertől?

Kicsit megijedtem magamtól hogy akárhova megyek akármit csinálok mindig ez jár az eszemben. Ilyen még soha nem volt. hirtelen nagyon-nagyon szeretnék egy barátot :D

volt még valaki így?

16/L



2012. máj. 6. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes ebben a korban!
2012. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a gyógyszernek a hatása, hanem a serdülőkornak. Én is sok mindenről és sok mindenkiről fantáziáltam ebben a korban. Ha érettebb leszel, barátod lesz, majd elkezdesz nemi életet élni, akkor ez természetesen le fog csökkenni, mivel a valóságban is meg tudod majd élni a szexualitást. Emiatt ne aggódj, azonban az elmaradt menstruáció már aggasztóbb dolog. Csináltak vérvizsgálatot, hasi vagy hüvelyi ultrahangot mikor megvizsgáltak, vagy egyszerűen csak felírták a fogamzásgátlót? Sajnos ez csak tüneti kezelés, amikor abbahagyod, ugyanúgy nem fog rendesen megjönni. Nem megrémíteni akarlak, de érdemes lenne beszélned erről anyukáddal és közösen felkeresnetek egy másik orvost.
2012. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem fogamzásgátlót kaptam, hanem direkt olyan hogy ha beszedek x tablettát utána eltelik 1-2 nap és 100% hogy megjön. azt mondta a nőgyógyász hogy még nemrég töltöttem be a tizenhatot, úgyhogy komolyabban kellene vizsgálni, de ezt megpróbáljuk, és ha most megjön de utána megint nem jön meg egy hónap után, akkor rendesen vérvizsgálat, meg rendes vizsgálat is lesz úgyis hogy szűz vagyok. mert eddig nem vizsgált meg csak hasi ultrahanggal, de nem talált semmi komolyat. hát remélem nincs nagy baj, anyukám persze tud erről, vele mentem el
2012. máj. 6. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocsánat, akkor félreértettem a dolgot. Igazából a hozzászólásom nem ellened irányult, csak annyira felelőtlen sok orvos, gondoltam felhívom rá a figyelmed, de úgy tűnik jó kezekben vagy. :)
2012. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez tök normális sztem:D

de ha ennyire hiányzik mellőled valaki, akkor keress egy barátot ;p

18f

2012. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett belőle? Minden rendben? Egyébként amit kaptál tablettát, minden valósszínűség szerint hormontabletta (lehet hogy FSH), attól nőttek meg a melleid. Ha még mindíg szeretnél barátot, én szívesen ismerkednék, ha gondolod írj privit. :) 16/f
2012. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!