Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csúnya pasiknak hogyan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasiknak hogyan van szép barátnője?

Figyelt kérdés

Körbenézek, és látok csomó csúnya hapsit, akik szép barátnőkkel járkálnak. Még nagy része még csak nem is gazdag, így nem értem.

Elég bosszantó hogy sok csúnya pasinak van barátnője, nekem meg nincs.

Régen önbizalom hiányos voltam, és csúnyának láttam magam, na de egy ideje már nem vagyok az, még sincs barátnőm.


Mi a titkuk ezeknek a csúnya hapsiknak? Mit kellene tennem, hogy nekem is legyen legalább egy átlagos barátnőm?



2012. máj. 6. 18:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Oké belső, de a külső ami megfog... Te sem járnál olyannal aki nem néz ki legalább átlagosan...

Meg észrevettem már h sok jóképűnek nincs csaja, míg a rondábbaknak van.


Most már nem tudom eldönteni melyik a jobb egy pasinak. Ha nem néz ki rosszul, vagy ha csúnya?

2012. máj. 6. 19:16
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy legrosszabb esetben is átlagos vagyok mégsem kellenek senkinek sem.
2012. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Az te vagy, de nekem a gondom h még csak kezdeményezni sem tudok.

Nekem sokan mondták már h nem nézek ki rosszul, pl idősebb csajok is, persze velük sem kezdtem ki, csak ismerős ismerőse vagy mittomén ki. és nekem nincs se nagy orrom se elálló fülem stb, szóval örülnék ha nem fikáznál...

2012. máj. 6. 19:36
 14/24 anonim ***** válasza:

Hogyha megismersz valakit, akkor rájössz, hogy milyen belső értékei vannak, megkedveled és máris szebbnek látod az adott személyt. Attól, hogy valaki nem a legszebb a világon, még lehet vicces, megértő...stb..


Ne légy ennyire felszínes!

2012. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

nem vagyok felszínes...


De minimum hogy valahogy nézzen ki az illető nem? Minimum olyan barátot/barátnőt szeretnél aki legalább úgy néz ki mint te, illetve megfog benne valami már első pillanattól fogva...


Amúgy én meg sok olyanról hallottam h a csaj elhajtotta a ronda palit mert nem jött be, akkor most nem értem... Valakinek a nem jóképűek az esetei vagy mi?

2012. máj. 6. 19:55
 16/24 anonim válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a legtöbb srác aki csúnyának gondolja magát azt írja, hogy nekem így sosem lesz SZÉP barátnőm. :) Elég nevetséges, hogy míg ti elvárjátok a lánytól,hogy ne a külsőt nézze nálatok, addig ti halál komolyan úgy gondoljátok, hogy nektek topmodell barátnő jár. Én nekem teljesen mindegy hogyan néz ki a lány, de sajnos mindenki elutasít, de sosem írom azt,hogy nekem nem lesz az életben SZÉP barátnőm, mert nekem nem ez számítana. De sajnos mindenkinél van egy határ, amibe én nem férek bele.
2012. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

én nem gondolom csúnyának magam, azt sem mondom h nem lehet szép barátnőm... A gond h nem tudom hogy szedjek fel egy csajt...

Amúgy nekem a top modell csajok kifejezetten nem tetszenek, általában az átlagosak jönnek be...

2012. máj. 6. 21:05
 18/24 anonim válasza:

Azért vannak olyan lányok akik nem a "páwákra" buknak és leginkább a belsőt nézik,nem a külsőt.

Attól hogy szerinted csúnya még a lánynak tetszhet.Ami meg a gazdagságot illeti...háááát...van akit hidegen hagy mennyie van a srácnak...

Ugyebár pénzen nem lehet boldogságot venni...

2012. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Valaki0702 ***** válasza:
51%
Úgy, hogy a legértelmesebb ember a belsőt nézi 99%-ban és csak 1% add a külsőnek.
2012. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nem az a lényeg hogy hogy nézel ki, hanem az hogy hogy viselkedsz( na meg az is hogy legyen kockahasad):D
2012. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!