Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A csúnya pasiknak hogyan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya pasiknak hogyan van szép barátnője?

Figyelt kérdés

Körbenézek, és látok csomó csúnya hapsit, akik szép barátnőkkel járkálnak. Még nagy része még csak nem is gazdag, így nem értem.

Elég bosszantó hogy sok csúnya pasinak van barátnője, nekem meg nincs.

Régen önbizalom hiányos voltam, és csúnyának láttam magam, na de egy ideje már nem vagyok az, még sincs barátnőm.


Mi a titkuk ezeknek a csúnya hapsiknak? Mit kellene tennem, hogy nekem is legyen legalább egy átlagos barátnőm?



2012. máj. 6. 18:54
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Boldogságot nem, de jó csajt vehetsz rajta :D
2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Kedves Kérdező, csak 5x írtad le, hogy "nem gondolom magam csúnyának"...ezek szerint még is az vagy ha nem kellesz 1 csajnak sem, és tudom, hogy nem mersz kezdeményezni, de a mai világban már a lányok is ugyanúgy kezdeményezhetnek mint a fiúk, ergo ha nem lennél csúnya már biztos oda ment volna hozzád 1 lány, hogy b.meg vagy valami...Aki meg azt mondja, hogy a külső nem számít az vagy hülye, vagy hazudik! A pénz pedig igenis boldogít ;)
2012. máj. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell csajozni,hogy leszólítod a csajt aki megtetszik az úton vagy bárhol,hogy :-szia tetszel,járnál velem?-hanem el kell menni helyekre pl: uszoda,strand ahol több időt el tudsz tölteni és ha megtetszik egy csaj akit úgy gondolsz hogy szingli lehet,akkor találj ki valamit amiért véletlenül megszólíthatod egyszerű dolgot,pl.megszólítod,hogy valamit láttál mászni a hajában és felajánlod neki ,hogy gyorsan kiszeded!Ügyeskedni kell,és jó ha van egy kis humorod is azt szeretik a csajok legtöbbje Kerülj melléje pl: a strandon a vízbe többször,szólj hozzá.Ne várd azt ,hogy majd ők fognak téged leszólítani mert én sem tettem volna ilyet,,annó".A szép nőkről meg annyit ,ha itthon vagyok és nincs rajtam jó cucc,nem festem sminkelem egy kicsit ki magam akkor nem vagyok valami HÚ,de ha megyek valahova és átváltozom pici smink meg minden,igencsak érzem magamon a férfiak tekintetét!Tehát lehet ,hogy a lány akivel megtudnál ismerkedni de nem akarsz mert nem álmaid nője,lehet ,hogy valójában igenis szép nő,csak kell itt -ott egy kis változtatás!Sok szerencsét!


38n

2012. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
a hiba forrását keresd ott h leragadtál ennél a " nem is vagyok csúnya nincs csajom" kijelentésnél lépj túl rajta! ismerkedj csak add önmagad! talán az a baj h nem adod önmagad a megjátszós fajta vagy... amíg azon görcsölsz h a nálad " csúnyább" ( persze acsúnyaság is igencsak relatív fogalom) pasiknak van csaja addig elrepül fölötted az idő.. túlságosan leragadtál akülsőségeknél és ha ennél az álláspontnál maradsz akkor nemigen kapsz meg normális nőt
2012. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!