Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 eves fiu vagyok en nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 eves fiu vagyok en nagyon tetszik egy lany, annyi a gond hogy a lany kisebb nalam. Tudom hogy a csajnak is tetszem, vonzodik hozzam hiszem lefekudtunk. Mit tegyek? Erdemes-e folytassam?

Figyelt kérdés
par napja lattam egy ilyen jellegu kerdest de semmi kozom hozza ...
2009. febr. 16. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Kisebb nálad? Mint a legtöbb párkapcsolatban a nő a kisebb. De ha neked ez a fő problémád, és ezen múlik, hogy folytasd-e vagy ne, akkor inkább ne. Rég rossz, ha már ilyen baromság eszedbe jut.
2009. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
15 eves lesz a csaj.mondtam h par nappal ez elott lattam egy ilyen kerdest
2009. febr. 16. 19:26
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Azt úgy hívják hogy FIATALABB, nem kisebb... Jó ég...
2009. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
akkor fiatalabb.nem mind1 az neked?
2009. febr. 16. 19:28
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Nekem mindegy, csak nem mindegy, hogy kisebb nálad 12 centivel, vagy fiatalabb 12 évvel..
2009. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ok...
2009. febr. 16. 19:33
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
És lehetőleg ne nagyon reklámozd mert bűncselekményt követsz el.
2009. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Hello!

én szerintem sose a kor számított és nem is az fog!

nekem pl. az ofőm és a férje közt kb 15 év korkülönbség van és már 2 gyerekük van!

szóval én azt mondom folytasd!

2009. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, ha a spine okos, simán felnyomhatna liliomtiprásért...Tudom, nem fogja megtenni,ilyenek...

Mi a rákot csinál egy 27 éves kan egy gyerekkel???Szerintem hagyd, ő még csak most lép abba a korba, mikor össze-vissza pasizni fog, előbb-utóbb csúnya vége lenne, és nem ő szívná utána a fogát...Még csak most kezdődik a "ki nem szarja le" hozzáállásos életkora...

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Szia,én nem ismerlek téged se azt a lányt de ha mindketten akarjátok hogy eggyütt legyetek akkor senki sem akadályozhat meg titeket.Láttam én még ilyen nagy korkülömbség ellenére is olyan szerelmet ami évek óta tart.A barátnöm is így találta meg a boldogságot,ő például 10 évvel kissebb mint a párja és ök is akkor jöttek össze amikor a barátnöm 15 éves volt.Úgyhogy azt mondom ha jól kijösztök egymással akkor csak ez legyen a fontos.Mindent bele én szurkolok nektek.
2009. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!