Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem ennek a csajnak vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a csajnak vagy mi?

Figyelt kérdés

Nekem ő nagyon tetszik, és úgy érzem én is neki. Mindig néz engem, meg párszor a közelembe ült, viszont megtudtam h barátja van, így nekem nem téma a csaj.

Most bejövök neki vagy mi?


Nem nagyképűségből, de sokkal jobban illenék hozzá mint a palija, de végül is ez mind1 nálam nem téma a csaj így h palija van.



2012. máj. 6. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor úgy döntöttél , h kivárod amíg szakítanak és majd akkor cselekszel(ha nem csillapodtak az érzéseid)?

Szerintem helyes döntést hozol.:)

2012. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értek veled egyet utolso. Neki kéne előbb lépnie, hogy aztán merjen a lány is.
2012. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
írj neki facebookon
2012. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
dehogy írok... Meg facebookon?? Élőben nem társalgok vele, akkor neten meg pláne nem. Mióta tudom h barátja van, teljes mértékben mintha ott sem lenne. Egyedül csak ha összefutok vele akkor köszönök azt cső.
2012. máj. 17. 20:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyetemisták vagytok? Szerintem ő az a lány.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor megvárod míg szakítanak? ez a leghelyesebb.
2012. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nekem is van barátom de tetszik egy másik fiú. Mivel még nem tudom biztosan hogy ő járna e velem, addig nem szakítok. Szerintem adj neki valami konkrét jelet, vagy beszélj vele, hívd el fagyizni. Amugy hány éves vagy?"


de egy szemét vagy b@zdmeg.ha megtudnád hogy az a pasi járna veled aki tetszik neked akkor a másikat kidobnád mint egy agyonhasznált zoknit??

2013. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!