Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok sem gyereket, sem pedig családot?

Figyelt kérdés
4 gyermek elvesztése után úgy döntöttem önhatlmúlag, hogy nem akaork sem gyeret sem családot. A párom valószinüleg akar, csak később. Viszont jó lenne vele mielőbb tudtani, de úgy hogy ne essen neki rosszul és ha esetleg le akarna lápni, akkor még azt időbe tegye. Mit mondjak neki?
2011. febr. 16. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ezt így, ahogy elgondoltad...


Emberek vagyunk, odaállsz elé, és elmondod neki. Minek ehhez ismeretlen emberek tanácsa? (pláne olyanoké, akik se téged, se a párodat, se az egész helyzetet nem ismerik).


Lehet, ahogy én elmondanám, azért veled szakítanának. Te ismered a párdat.

2011. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit itt leírtál. Volt 4 vetélésed, lelkileg nem bírnál ki még egyet, ezért egyáltalán nem akarsz gyereket. Nem kell most válaszolnia, csak gondolja át, így is Téged akar-e. Egyébként ismerek olyat, aki több, mint 10 éven át próbálkozott, szerintem ennél is több vetélése volt, és lombik programmal 3-as ikrei lettek. Azaz, ha akarsz gyereket, ne add fel!
2011. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Örökbefogadásról elbeszélgethettek azért.
2011. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár más okból, de én sem akarok gyereket. Ezt feketén-fehéren elmondtam a páromnak, azzal együtt, hogyha ő másként gondolja keressen magának mást, ő úgy tűnik elfogadta. Azért félek, hogy később (jelenleg azt mondja, hogy ő sem akar) mégis vágyni fog rá. Néha mondogatja, hogy majd biztos feléled bennem az anyai ösztön, de én tudom, hogy nem.


27/N

2011. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom azokat a gyerekeket, akik inétetbe kerülnek, de én senki gyerekét nem nevelem az biztos. Igy az örökbefogadás is kizárva.
2011. febr. 16. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Én eddig egyszer vetéltem el, de az volt az első, meg az utolsó. Én meg is mondtam. Borzalmas volt. Nem akarok gyereket.Ha nem tetszik neki, akkor keressen olyan nőt, akivel hasonlóak az elvárásai.

Szerintem te is állj ki az elveidért!

2011. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: Egyetértek veled, más gyereke nem az enyém, számomra sem pótolná a sajátot. Én megértelek, ha több kudarc után nem akarsz másikat. Egyébként, ha valaki elvetélt többször, akkor a lombikbébi sem megoldás, hiszen nem a fogantatással van baj, hanem a kihordással. A lombikbébi programnál néhány napos zigótát/zigótákat ültetnek be. Így az nem segít.

Én biztos nem vacakolnék, elmondanám ez van és kész. Minek húzni a dolgot.

2011. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most támadni fogtok, de szerintem meg gondold még át párszor ezt az egészet...
2011. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, így a szemébe.

De még ott van az örökbefogadás. Gondold át:)Nem rábeszélés vagy erőltetés, mert Te tudod, hogy mit akarsz, de vannak olyan gyerekek akik hálásak lennének nagyon egy jó anyukáért(de persze lenne olyan is aki nem:()

2011. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9:27

Te nem olvasol vissza? Vagy csak a saját véleményed érdekel. A kérdező egyértelműen megmondta, hogy nem akarja más gyerekét nevelni! Ne erőltess olyan dolgot, ami nem is tudhatod milyen érzéseket válthat ki benne. Én tudom.

2011. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!