Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok csúnya embertől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok csúnya embertől csúnya gyereket. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Persze fontos a belső meg minden. De hiába kedves valaki ha csúnya. Mert én onnantól kezdve semmit nem akarok már tőle, mert akarva akaratlanul is bele gondolok, hogy milyen gyerekink lennének. Tudjátok, mint potenciális apa/anya jelöltek.

Nem érdekel mennyi pénze van. Lehet csóró is, de inkább legyen normális feje, normális testalkata, és legyen egészséges.


Más is van így ezzel? Vagy csak én??


2010. aug. 11. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ugyanigy voltam vele mint te. nemis birtam hozzászólni azokhoz akik nem tetszettek. csak akihez vonzódom én azzal tudok normálisan kijönni. de már probálok nem arra gondolni milyen gyerekeink lesznek igy ha valaki csúnya attol még barátnak jó. és sosem lehet elég barátod. ha csúnya ha nem.kapcsolatokmindig kellenek
2010. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
-.-"
2010. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
és ha az aki tettszik neked úgy gondolja hogy te csúnya vagy és nem akar tőled semmit, azt várva hogy kopj már le?!?!
2010. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
férfiaknál mi számít csúnyának?nekik elvileg elég egy hajszállal szebbnek lenniük az ördögnél.De a nőknél is már 70%ban kozmetikus stylist és sebész kérdése az egész
2010. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
masok meg nem akarnak hulye gyereket toled...
2010. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ez meg a másik férfiaknál mi számit csunának.

nincs csúnya férfi szerintem. csak csúnya fiú.

a fárfiak mind szexik ha borostásak összevisszaáll a hajuk és édesen mosolyognak;)

2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól hogy szép emberrel kezdesz, még nem tudhatod, hogy az rokonságában vagy a tiedben nem voltak-e olyanok, akiket te csunyának tartasz - és a gyerek bármelyik ösötöktöl örökölhet tulajdonságokat. Ha TELJESEN biztos akarsz lenni abban, hogy ne legyen csunya gyereked, akkor soha ne szülj!!! Másként mindig elöfordulhat, hogy olyan tulajdonságot örököl, ami neked nem fog tetszeni.
2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

21.01

Érdekes módon még senki nem mondta rám hogy csúnya lennék.

Szóval ezt bebuktad. :)


De ami tény, hogy vannak jó és rossz génekkel rendelkező emberek. S én egyszerűen nem akarok rossz géneket rovább örökíteni.

2010. aug. 11. 21:05
 9/18 anonim ***** válasza:

szerintem meg rendben van.

hisz az ember általában akkor lát szépnek valakit, ha az arányos, szimmetrikus. ha esetleg férfi vagy, akkor ugye a nők mellei, hogy mennyi tejet tud adni, bár ez nincs teljesen így, na mind1. akkor a medence szélessége, nehogy császármetszést kelljen alkalmazni, stb. ezeket látja vonzó a férfi. (persze nem 2 méter széles medencét, de értitek). a nők meg ugye az erős férfiakat, szimmetria itt is, stb. azért van ez az ösztön, mert az ember a legjobb géneket akarja átadni a gyermekének.

most meg lehet lehurrogni, h mekkora g*ci vagyok :D

2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

menj el tenyészbikának vaze!!!

ott úgyis a jó géneket keresik

2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!